הכירו את השיטה – כך אנו מתאימים מטבח ללקוח

המטבח הוא לב ליבו של הבית ובתכנון הספציפי שלו יש להביא בחשבון כמה פרמטרים. הדבר החשוב ביותר הוא הפרקטיות, שיהיה נוח לעבוד במטבח, ליהנות מהעשייה. זו הסיבה שמתכננים את המטבח הייעודי לכל לקוח בהתאם לצרכיו.

מטבח לא בונים ולא מחליפים בכל יום ולכן במהלך החשיבה על הזמנת מטבח חדש יש לבחון את כל החידושים הקיימים בתחום זה ולשלב אותם בתהליך כדי ליהנות גם מהטכנולוגיה החדשה היוצרת חיים הרבה יותר קלים במטבח.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

תכנון המטבח

כל מטבח מתוכנן בהתאם לאורח החיים של בעלי הדירה. אם מדובר ברווקים שכמעט אינם מבשלים בבית, הצרכים הם אלמנטריים ואם מדובר במשפחה הנוהגת לארח בסופי שבוע בני משפחה וחברים רבים כשבכל פעם מתמקדים בסוגי מזון שונים ונהנים מהעשייה של כל אחת מהמנות, הרי שיש צורך בחשיבה מוקפדת על משטחי עבודה ארוכים, אי במרכז המטבח ושטחי אחסון נרחבים.

חלל המטבח בתוך מרחב המגורים

בדירות רבות קיים חלל גדול הכולל את הסלון, פינת האוכל והמטבח הפועלים זה לצד זה ללא מחיצות. בדירות הללו כל הכיף הוא להיות בקרבת המטבח וליהנות מריחות הבישולים והאפייה הנישאים באוויר דבר שמתאים בעיקר למשפחות.

הדגשת הפרקטיות במטבח היא מילת המפתח במטבחים המודרניים, רצוי שיהיו משטחי עבודה ארוכים ופנויים לעבודה. כל מכשירי החשמל שהיו בעבר על השיש זוכים למקום של כבוד בארונות האחסון ומוציאים אותם רק בעת הצורך, כך מקבלים מטבח בקו נקי וחלק. שפע של מגירות עמוקות המתאימות למשפחות שיש להם כל אוכל רבים. המגירות הנוחות מאד לשימוש הן בעלות טריקה שקטה ומסילות חכמות. אפשר לאחסן בהן פריטים גדולים כמו סירים ומחבתות בנוחות מרבית.

עבור משפחות שעצבו את ביתם בקו עיצובי ספציפי, יימשך קו זה גם במטבח להשלמת הנראות הכללית. הצביעה של ארונות המטבח בשלל אפשרויות כמו לבן, שמנת, צבעי פסטל בהירים כמו ירקרק או תכלת. יתווספו לכך אלמנטים של פרזול כמו ידיות יפהפיות שיוסיפו יופי רב למטבח ויאפשרו פתיחה נוחה מאד של הארונות והמגירות.

newkit

כתוב/כתבי תגובה