פותחים קטלוג 2019: המטבחים הבולטים אצל הישראלים

מבין המטבחים הרבים המתוכננים והמעוצבים בישראל, מובילים כמה סוגי מטבחים שהם הבולטים ביותר.

הטרנדים האחרונים בעיצוב מטבחים

בשנים האחרונות חלו כמה שינויים מהותיים בהתייחסות לעיצוב המטבחים. לקוחות רבים מעיזים ומשלבים צבעים יוצאי דופן בנראות המטבח כמו תכלת, ירקרק וגם פה ושם ארונות בודדים המשתלבים בארונות הבהירים שצבעם הוא בולט במיוחד כמו אדום או צהוב.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

מעבר לכך, מבצעים שילוב של חומרים נוספים. בין השילובים המובילים אפשר למצוא זכוכית עמידה היוצרת סגנון מיוחד. קיומו של אי במרכז המטבח או באחד מצדיו ולכן אפשר לראות מבנה של אי מרובע, מלבני, משושה, מעוגל, אובלי ועוד.

תוספת זו היא פונקציונלית וחשובה מאד כיוון שיש אפשרות לעבוד בעמדת עבודה נוחה במיוחד, האי הוא מרכז העניינים בכל מטבח.

מטבחים כפריים

אחת ההצלחות הגדולות בתחום המטבחים הם המטבחים בסגנון כפרי עקב הנראות והעיצוב הייחודי שלהם שיוצרים מראה שונה בכל שטחו של המטבח. הנראות הכפרית יוצרת חמימות ומשפחתיות במקום שבדרך כלל מפגיש את כל בני הבית כמה פעמים במהלך היום.

מטבח בעל מראה תעשייתי

הטרנד החדש הופך את המטבח למפתיע מאד כיוון שהוא סגנון יוצא דופן שיוצר מוצר מוגמר בדרכים משונות כמו בטון חשוף במיקומים מסוימים, צנרת הממוקמת מחוץ לארונות או קיר לבנים שנותר כמות שהוא ללא טיח. החשיבה מאחורי סוג זה של מטבחים היא מינימליסטית בשילוב עם הפונקציונלית בהתאם לצורך בכל בית.

מטבח מודרני

בבתים רבים המגמה היא להזמין מטבח מודרני אשר יהיה נוח מאד לעבודה השוטפת במטבח תוך חשיבה על מיקומו של כל פרט ופרט ויצירת משטחי עבודה גדולים ורחבים שלא יהיה עליהם מכשור כדי לתת מרחב פעולה. אם בשטח אפשר ליצור אי, מוסיפים זאת כדי ליצור עמדת עבודה נוספת ושפע של שטחי אחסון סביב האי.

במטבחים המודרניים מבצעים שימוש באמצעים טכנולוגיים חדשניים המקלים על העבודה היום יומית במטבח כמו מגרות בעלות טריקה שקטה, מגרות רחבות לסירים, מגרה ייחודית עבור מגשי התנור או הנחת האוכל החם, כלאפות נוחות במיוחד ועוד.

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה