מטבח חכם – ברור שאתם רוצים גם

הקדמה הטכנולוגית מקבל תפנית בתחומי חיים רבים וגם בתכנון ובניית מטבחים חדשים. השילוב בין פונקציונליות מרבית לבין שימוש באמצעים חדשניים שיקלו על העבודה במטבח, הוא מתכון מנצח.

בשנים האחרונות חל מהפך גדול בתכנון מטבחים חדשים ובעלי הנכסים נהנים ממטבח נוח מאד לשימוש התואם את המשפחתיות ודפוסי האירוח שלהם.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

התכנון של ארונות האחסון במטבח

בשלב התכנון בודקים לכמה ארונות אחסון זקוקה המשפחה ומהי שיטת הפיזור הנכונה ביותר שלהם במרחב. ריכוז ארונות על קיר אחד או שניים ואם מעוניינים גם אי במרכז המטבח המשמש כפתרון אחסון וגם משטח עבודה נפלא.

השיטה העכשווית היא ליצור בארון במטבח שטח אשר בו מאוחסנים כל מכשירי החשמל הקטנים כמו הטוסטר או הבלנדר. לכל אחד מהם קיים מבנה פנימי בתוך הארון וכך קל מאד להוציא מכשיר ספציפי לשימוש ולהחזירו למקום לאחר השימוש. חלק מהתאים הללו מוסתרים על ידי דלתות הזזה או קלאפות הנפתחות כלפי מעלה.

מטבח חכם – ברור שאתם רוצים גם

המגירות המשוכללות

המגירות הן מהפריטים השימושיים ביותר במטבח. אפשר להזמין מגירות בעומק רגיל או בעומק מיוחד המתאימים לאחסון סירים כשלצידם קיים מבנה פנימי האוגר את המכסים זה לצד זה וכך אין צורך לחפש בכל פעם את המכסה המתאים לכל סיר.

בכל המגירות קיימים מנגנונים של טריקה שקטה כך שהמגירה נסגרת לבד בתום השימוש באופן שקט ומסילות חכמות המניעות שאותן לפתיחה ולסגירה בנוחות מקסימלית. בתוך המגירות הרגילות אפשר להוסיף אלמנטים המחלקים את המגירה לכמה תאים, אפשר לשנות את גודל המחיצות כך קל מאד למצוא את הפריט הנדרש.

מגירות לכל דרישה

אפשר ליישם רעיונות מיוחדים וחדשניים כמו מגירה מתחת לכיור לאחסון חומרי ניקוי, מטליות ומברשות.  זהו ניצול נהדר של שטח מבוזבז, או שליפת פח זבל על מסילות בקומה התחתונה של ארונות המטבח.

סדר וארגון במטבח

המטרה היא שכל האביזרים במטבח יהיו במקומות נגישים כך שאפשר יהיה למצוא כל פריט בקלות כמו לדוגמה מגירה נשלפת המשמשת לאחסון תבלינים. שולפים את מארז התבלינים בעת הבישולים ולאחר מכן מחזירים אותו למקומו.

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה