המדריך המלא לבחירת ברז למטבח

כאשר רוצים לשדרג את כל המטבח או רק לבצע פה ושם פעולות נקודתיות של שדרוג עבורו אחד מן הדברים שאותם מחליפים אנשים רבים הוא הברז אשר מיועד לכיור המטבח. העלות של ברז כזה היא לא זולה ויכולה להיות כמה מאות של שקלים ואף כמה אלפים למי שיכול להרשות לעצמו רכישה של מותג יוקרה.

על מנת לבצע בחירה מושכלת של ברז למטבח שאיתו יהיה שימוש למשך של כמה שיותר שנים ללא כל בעיה ועם נוחות שימוש גבוהה, צריכים לדעת לעבור על פני כל מה שמרכיב את הברז המושלם הזה ולסיים עם הבחירה הכי נכונה.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

בודקים מי החברה המייצרת

מכיוון שברזים הם לא מוצרים אשר נועדו לשימוש קצר טווח אלא מתקינים אותם מתוך המטרה כי אלו יישארו במיקום שלהם למשך של הרבה מאוד זמן, זה תמיד עדיף להתעכב קצת על ההבדלים שבין ברז שנמכר על ידי חברה אחת לכזה אשר נמכר על ידי חברה אחרת. יכו להיות שמבחינה חיצונית במבט ראשון שני ברזים של חברות שונות נראים אותו הדבר, אבל כאשר מתעמקים בהבדלים מוצאים גם כי ישנו הבדל מאוד עיקרי עם אחריות קצרה לעומת אחריות ארוכה.

אומנם כאשר חושבים על ברז לא ממש מבינים מה כבר יכו להשתבש שמצריך תיקון והפעלה של האחריות, אבל תקלות אכן מתרחשות לאחר שנים של בלאי, ואם ישנה אחריות על הברז זה בהחלט דבר שאותו ראוי לברר בייחוד כאשר רוצים לרכוש ברז המיועד למטבח.

בוחרים ברז שמתאים לעיצוב

אצל כל בעל דירה יכול להיות עיצוב שונה בתכלית באזור של המטבח. יש כאלה שמאוד אוהבים מטבח כפרי ויש אחרים שאוהבים עיצוב של מטבח יוקרתי. כאלה שאוהבים עיצוב מודרני וכאלה שמחפשים אחר ברזים במראה תעשייתי. זה לא מספיק לבחור ברז אשר מגיע מחברה טובה ואמינה אשר מספקת מוצרים לאמבטיה, צריכים למקד את הבחירה של ברז למטבח על ידי בחינה של הסוגים השונים וההתאמה של כל אחד מאלה לעיצוב הבולט שכבר קיים במטבח.

באופן הזה תהיה זרימה הגיונית בין כל מה שנבחר עבור ארונות המטבח, הכיור והשיש גם לבין הברז של המטבח שיכול להיות בולט בפני עצמו או כזה אשר נטמע בעיצוב של המטבח.

נוחיות השימוש של הברז במטבח

בסופו של דבר הברז שבו מבצעים שימוש תדיר באזור של המטבח צריך להיות כזה שבו נוח להשתמש בכל יום מחדש. יש אנשים שלא אוהבים ידית אחת, כאלה שמעדיפים זרם חזק, כאלה ששמים דגש על יכולת של חיסכון במים וכאלה שחייבים כי הברז יהיה כזה שמאפשר מנגנון של שליפה לניקיון נוח של הכיור והסביבה. החידוש האחרון בתחום של הברזים המיועדים למטבח הוא כזה אשר מספק את ההפעלה והסגירה של הברז על ידי מנגנון של טאצ’. דבר זה מאפשר הפעלה מהירה יותר משימוש בידית, ושמירה של ברז נקי מלכלוך שתמיד נמצא על הידיים עם הפעלה על ידי נגיעה במרפק ולא ביד.

החומר שממנו עשוי הברז

לבסוף ראוי לבדוק ממה בדיוק עשוי הברז שאותו רוצים לרכוש למטבח, כי ישנם חומרים שונים אשר יעידו לא רק על האיכות של הברז כי אם גם על העבודה אשר אותה יהיה צורך לבצע על מנת לשמור עליו נקי ומבריק כמו בהתחלה. גימור של כרום הוא כזה שמגיע עם גימור מט או מוברש, ניקיון קל, עמידות גבוהה ועלות לא גבוהה, וגימור של ניקל עמיד יותר למים ולשריטות אך הוא יקר יותר מזה הקודם.

newkit

כתוב/כתבי תגובה