מהו מטבח אינטגרלי?

אם אתם מעוניינים במטבח שחוסך במשאבים ומאפשר לכם לנצל את המרחב בצורה הטובה ביותר, בלי לייצר עומס, ייתכן מאוד שמטבח אינטגרלי יתאים לצרכים שלכם. המטבח האינטגרלי מתאפיין במעט אלמנטים עיצוביים ומתן דגש על פונקציונליות, כך שנוח להשתמש בו ולנוע במרחב.

מכיוון שבכל זאת מדובר על מטבח שצריך להכיל מכשירים רבים, מתמקד עיצוב המטבח בפתרונות חכמים שמאפשרים שילוב של כל המכשירים והאביזרים במשטחים ובארונות. פתרונות עיצוביים חכמים מפחיתים את העומס, מקלים על השימוש במטבח ויוצרים מראה אסתטי ונקי, שתורם בין היתר לשקט הנפשי של כל מי שנמצא במטבח.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

מטבח אינטגרלי – מטבח אסתטי, מסודר ונוח

ייתכן מאוד שהבחנתם בכך שכאשר אנו נמצאים במקום גדוש חפצים, אנו חשים בחוסר נוחות. כאשר מדובר על מטבח עמוס מכשירים וחפצים – הרי שהעומס יכול להשפיע על מצב הרוח בצורה משמעותית ואפילו לייצר לחץ וחוסר שקט.

על ידי בחירה במטבח אינטגרלי ובעצם שילוב של המכשירים בתוך הארונות שבמטבח וכן בנייה והתקנה של מגירות ייחודיות שמקלות על השימוש, ניתן להסתיר את התנור, המיקרוגל, המקרר ושאר המכשירים ולייצר שטח נקי. כמו כן, ניתן להסתיר את המכשירים באמצעות דלתות מטבח או לשלוף אותם בדרכים חכמות. הכיור למשל יבנה בקו אחיד עם משטח העבודה והכיריים יימצאו בתוך משטח העבודה.

היתרונות רבים של מטבח אינטגרלי

המטבח האינטגרלי מאפשר לבני הבית ליהנות מהחלל החשוב שבביתם ולהימצא במטבח שמעוצב באופן הרמוני ואינו מעודד הסחות דעת.

הסדר והארגון של המטבח מקלים על כולם, כאשר המטבח מתאים מאוד גם לאנשים שאוהבים לבשל וזקוקים למכשירים ואביזרים רבים.

מבחינת ניקיון, קל מאוד לתחזק את המטבח האינטגרלי. מכיוון שהמכשירים מוטמעים בצורה כה חכמה ומשום שאין חריצים בין האביזרים והמכשירים ובין המשטח והארונות, נמנעת הצטברות החיידקים והלכלוך, שלרוב מצטברים בין החריצים.

מעבר לזאת, המטבח האינטגרלי גורם גם לאנשים שנוטים להעמיס בחפצים להימנע מכך, משום שהעיצוב הנקי והחכם מציב להם מעין גבול מסוים, בצורה זו, ניתן גם לחסוך כספים.

אנו באתר Newkit שמחים לספק מידע מגוון על התחום הנרחב של חידוש מטבחים. אנו מקווים שסייענו לכם ללמוד מעט על היתרונות של המטבח האינטגרלי.

newkit

כתוב/כתבי תגובה