חידוש ארונות מטבח

ארונות מטבח זו נקודה רגישה אצל הבשלנים בבתים השונים. האסתטיקה היא נקודה חשובה ביותר ואם מדובר בארונות הקיימים במשך שנים רבות והם איבדו את חיוניותם, אפשר לשקול אופציה של חידוש ארונות המטבח .

תכנון ורכישת ארונות מטבח חדשים על כל שטחו של המטבח היא הוצאה כספית די משמעותית וכדי לחסוך זאת, אפשר לשדרג את נראותם ומצבם של הארונות הקיימים בסכומי כסף פחותים ובתוצאה לא מרשימה פחות.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

חידוש ארונות המטבח

בשלב ראשון יש לבחון, אם ארונות המטבח פונקציונליים עבור אורח החיים בבית או לא. אם משהו מיותר בהן ואם קיים צורך בארונות או במשטחי עבודה נוספים . על פי ההחלטות הללו, יוצאים לדרך.

רוב הארונות שניבנו גם לפני עשרים או שלושים שנה, יוצרו מעץ סנדוויץ’ שהוא איכותי מאד ולכן בסיסו יכול להמשיך ולשמש את המשפחה. עם השנים חלו תמורות ושינויים בקווים העיצוביים של המטבח, הצבעים הכהים כמו חום כהה והדגמים הכפריים המאסיביים פינו את מקומם לקווים לבנים, בהירים ועדינים.

אם הארונות עצמם תקינים, אינם חלודים או בעייתיים, אפשר לפרק את כל דלתות הארונות והחלקים החיצוניים של המגירות . לבצע בהם טיפול הכולל שיוף והחלקה ולאחר מכן לצבוע אותם בצבע עץ. הפיכתם של ארונות העץ הכהים לבהירים תיצור מהפך בארונות ויחול שינוי בנראותו הכללית של הבית כולו. בעת התקנת דלתות הארונות מומלץ להחליף את כל הצירים שהעלו עם השנים חלודה, הם לא תקינים ולעיתים יוצרים בעייתיות בפתיחת וסגירת הדלת. אלמנט נוסף וחשוב הוא החלפת כל הידיות לידיות חדשניות ותואמות ממתכת או מפלסטיק על פי החלטת הלקוחות, דבר שישדרג באופן ניכר את הדלתות.

מוצרי חשמל חדשים

אם מוצרי החשמל התבלו והלקוחות שוקלים להחליף אותם, זה הזמן לכך . קיימים מכשירי חשמל כמו מקררים המיוצרים כעת בגדלים שונים וזה הזמן להתאים אותם למיקום הקיים במטבח או אם המקרר הנבחר רחב יותר, יש לבחור מקום חדש. חשוב לשמור על הנוחות המקסימלית במטבח שבה קיים ציר משולש בין המקרר, התנור והכיריים.

הוספת ארונות מטבח

למטבח פונקציונלי קיים צורך בשטחי אחסון רבים או במזווה . על פי גודלו הפיסי של המטבח והאפשרויות שבו אפשר לתכנן ולהזמין מנגר, ארונות נוספים שיהיו בהם מדפים רחבים, חזקים ונוחים לאחסון מזון או לחילופין לאחסון כלי אוכל . אם חסרים במטבח מקומות אחסון לסירים, מכסים ומחבתות מזמינים באחד הארונות החדשים גם מגירות רחבות שנוחות מאד לאחסון פריטים אלה או מגירות צרות יותר לאחסון קופסאות פלסטיק, שימורים או כל צורך משפחתי אחר.

חלקם העליון של הארונות יכול לשמש משטחי עבודה נוספים משיש אבן קיסר, גרניט, שיש קוראן או כל סוג אחר בצבע המתאים.

עיצוב המטבח המשופץ

במטבחים הישנים היו חלקים שכבר אינם מתאימים לנראות העכשווית של המטבחים . לדוגמה מתלים למגבות מטבח במיקומים שונים, ארונות פתוחים עבור חפצי נוי שבעיקר מעלים אבק, ארוניות עבור ספרי בישול שהשימוש בהם התמעט מאד, עקב הזמינות הגדולה של המתכונים באינטרנט ועוד.

יש לטפל בכל הנקודות המיושנות הללו . לסגור ארונות פתוחים כדי שישמשו למקומות אחסון נוספים, לפרק מתלים מיותרים כך שהקו הכללי יהיה חלק, נקי, עדין ובהיר . בסגנון זה המטבח ייראה גדול הרבה יותר מגודלו האמתי.

שולחן אוכל לנוחות בני הבית

שולחן האוכל הוא מרכז העניינים של הבית ובו נשמעים כל הדברים החשובים. על פי גודלה של המשפחה כדאי להוסיף שולחן נוח וכמות כיסאות על פי הצורך, או ליצור בר גבוה שסביבו יתרכזו כולם. צבעי השולחן והכיסאות ישתלבו במראה הכללי ויצרו שלימות עיצובית במטבח המשודרג.

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה