מדריך מזורז לחידוש מטבח

חידוש מטבחים לא חייב לדרוש תקציבים גבוהים, ובין הדרכים הרבות שבאמצעותן ניתן לחדש מטבח, אפשר לבצע פעולה אחת שתוביל לשינוי משמעותי, פעולה זו הינה צביעה.

צביעת מטבח יכולה לשנות את כל האווירה שבמטבח, והיום, הרבה נגריות בוחרות בצביעה ידנית אומנותית, צביעה מסוג זה מקנה למטבח תחושה חמימה. יש לציין, שצביעה ידנית אומנותית יכולה להיות במגוון סגנונות, ניתן לבחור בצבעים שיוצרים מראה כפרי וכן בצבעים אחידים.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

ברוכים הבאים לקשת של צבעים – למטבחים שמחים, צבעוניים ומלאי חיים

בניגוד לעבר, אז היו רוב המטבחים צבועים בצבעים כהים יותר – צבעים שמשדרים כבדות, היום ניתן לראות שהמראה הצבעוני תופס את מרכז הבמה.

 בימינו ניתן לראות קשת נרחבת של צבעים במטבחים. הצבעים השולטים במטבח יכולים להיות למשל: אפור חם או אפור קריר, טורקיז מעושן, טורקיז בגוון שמח יותר, ורוד, צהוב, מנטה וירוק. בחלק מהמטבחים ניתן לראות למשל שילובים בין צבעים, כך שלדוגמה הארונות התחתונים נצבעים בצבע שונה מהארונות העליונים.

פתיחת דלת לעולם של עיצובים וסגנונות – למטבח שמתאים לטעם האישי של בני הבית

המבחר הנרחב של האפשרויות שהפכו להיות פופולאריות, פותח דלת לעולם של עיצובים, כך שכל אחד יכול לבחור בגוונים שיוצרים עבורו את האווירה המבוקשת. בצורה זו, יכול כל בית לייצר לעצמו מטבח שונה, לא עוד דגם משוכפל של המטבח שיש לשכן.

האפשרות לפעול באופן יצירתי ולבחור בגוונים שמתאימים לבני הבית באופן אישי היא שינוי מרענן מאוד.

מעבר לכך, האפשרות לצבוע את המטבח ולהעניק לו מראה ייחודי בלי לשבור את קופת החיסכון משמחת ביותר. ניתן לצבוע מגוון רהיטים שעשויים מחומרים שונים, כמו למשל: ציפויים, עץ ופורמייקה וליהנות מהמראה הייחודי והאופנתי. כמובן שחשוב לבחור בבעלי מקצוע מנוסים ומיומנים כדי לקבל תוצאות איכותיות שיחזיקו מעמד לאורך זמן רב.

מעוניינים לשאול שאלה בנוגע לחידוש מטבחים על ידי צביעה או על כל נושא אחר בתחום חידוש מטבחים?

אם התשובה חיובית, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם. תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם!

newkit

כתוב/כתבי תגובה