מטבחים לבנים

בעת תכנון מטבח בבית חדש, או בבית העומד בפני שיפוץ, מוקדשת תשומת לב ייחודית למטבח. זהו מרכז העניינים של הבית, נקודת המפגש המעניינת ביותר סביב הכנת האוכל ובמיוחד בשעות הארוחה שבה המשפחה יושבת יחד לזמן איכות.

הטרנד המוביל בשנים האחרונות הוא מטבחים לבנים, כל התכולה היא בצבע לבן, ארונות, משטחי העבודה, ומוצרי החשמל.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

ההצלחה של מטבחים לבנים בישראל נמשכת כבר כמה שנים וחלק גדול מתוך כלל דלתות מטבח והמטבחים המיוצרים כאן או המיובאים ארצה הם בצבע לבן. מטבח לבן הוא אצילי, הוא מודרני כעת ויהיה מודרני גם בעוד שנים רבות ולכן משפחות רבות בוחרות בו.

חידוש מטבחים

מטבחים לבנים להרגשה אסטתית ונקיה

צבע לבן בכל תחום ובמיוחד במטבח, מצביע על ניקיון ואסתטיקה, יוצר תחושה נעימה וביתית השוררת במטבח לבן בעת הכנת הבישולים. לצבע הלבן שהוא צבע ניטרלי אפשר לשלב את כל צבעי הקשת הכול יפה והכול מתאים. אפשר לשלב לדוגמה כסאות בכל צבע, אדום ירוק כחול או כסאות צבעוניים. קל יהיה לשלב במטבח לבן פריטי אקססוריז שונים, כולם יבלטו על הרקע הלבן ויהוו יחד שילוב מנצח. מעצבי פנים רבים ממליצים על עיצוב הכולל פרזול בצבעי מתכת שונים ובשילוב דלתות זכוכית מקושטות כדי לגוון את יופיו של המטבח הלבן וליצור מטבח בעל ניגודים פה ושם כך שהוא מדהים ביופיו.

את ארונות המטבח היפים והאלגנטיים בצבע לבן אפשר לייצר בשפע של סגנונות על פי בחירת הלקוחות, מטבח בסגנון כפרי, סגנון קלאסי או סגנון מודרני. הנוחות במטבחים הללו היא בארונות פונקציונליים בהתאם לצרכי המשפחה, הם נוחים מאד לשימוש יום-יומי, המגירות הן בעלות טריקה שקטה ושפע גאדג’טים שיתווספו לו יהפכו את העבודה במטבח לבן לתענוג אמתי.

משטחי העבודה שעד לפני כמה שנים היו בעיקר גווני חום, שחור או אפור, נרכשים גם הם בצבע לבן, ההיצע הוא שיש קיסר או גרניט או מהחומרים החדשים כמו קוריהן. להביט על משטח לבן המתחיל בכניסה ומסתיים אי שם יוצר תחושה של מטבח ענקי שאפשר לעבוד בו בנוחות מרבית, לבשל כמה תבשילים, ולאפות בו זמנית. אם בנוסף לכך הזמנתם למרכז המטבח גם אי למטבח הכולל משטח עבודה לבן ושפע של ארונות אכסון מתחתיו, האפשרויות לעבודה במטבח יעילות ורבות אף יותר.

מטבח לבן – קל לניקוי

במטבח לבן רואים כל לכלוך, אבל כיוון שהלכלוך בולט, קל לראות מה מלוכלך ולנקות באופן מידי כל נקודה כזו. החומרים מהם בנויים הארונות ובעיקר חזיתות הארונות הם חומרים קלים מאד לניקוי ובדרך כלל די במטלית רטובה כדי לנקות את הלכלוך הבולט וליהנות שוב ממטבח לבן איכותי ונקי.

מטבחים לבנים

יתרונות מטבח בצבע לבן:

  • צבע קלאסי. מראה מטבח יוקרתי ותמיד אופנתי.

  • משרה תחושת ניקיון, רוגע ושלווה על בני הבית המכינים תבשילים במטבח וגם על האורחים המגיעים לבקרם.

  • הצבע הלבן מאיר את המטבח ומאפשר לאור החיצוני לחדור פנימה.

  • שליטתו של הצבע הלבן ברחבי המטבח יוצרת אפקט מדומה שהמטבח הוא הרבה יותר גדול מגודלו האמתי.

חסרונות מטבח לבן:

  • כל לכלוך במטבח לבן בולט, ואם לא מנקים מידית, הלכלוך נותר בולט – עד שמנקים אותו.

המטבח הלבן פופולרי מאד בקרב המשפחות בישראל, ונראה שלא ירד מגדולתו בזמן הקרוב.

אם אתם לפני תהליך שיפוץ מטבח, יופ שדרוג מטבחים ממליצים לכם לשקול את הצבע הלבן באופן חד משמעי!

newkit

כתוב/כתבי תגובה