שטיחים למטבח: כך תבחרו נכון

המטבח הוא הלב הפועם של הבית, כאשר בו לא פעם יושבים על מנת לאכול ארוחות משפחתיות, ובו מכינים את האוכל הזה שחשוב ומחבר אל התחושה של המשפחה בכל יום ויום. באזור הזה של המטבח אנשים רבים מחפשים אחר הוספה של שטיח שיהיה בצמוד אל משטח העבודה העיקרי שבו, וכאשר שוקלים לבחור שטיח עבור חלל של מטבח צריכים לחשוב היטב על כל מיני גורמים אשר מסייעים לבחירה נכונה ושימוש נכון. מה כבר יכול להיות הדבר הזה אשר יהפוך את המיקום הזה של השטיח ליעיל מאוד? קראו את הדברים הבאים כדי לבחון מחדש את הרכישה של שטיח המיועד למטבח.

שטיח עם נוחות של תחזוקה

קודם כל צריכים להבין כי שטיח שאותו מציבים באזור של המטבח הוא שטיח אשר יהיה חשוף אל כמות גבוהה של כתמים ופירורים שנובעים מהמיקום שבו מכינים את כל המנות לכל הארוחות, בכל יום. דבר זה אומר כי השטיח הזה צריך להיות כזה שאותו יהיה קל מאוד לנקות ולא כזה שעבור הפעולה של הניקיון שלו צריכים להוציא יותר מידי דקות מבוזבזות. לכן, כשאר רוכשים שטיח למטבח זה חשוב שהוא לא יהיה מבד שסופח לכלוך אל עצמו בצורה גדולה, וכן כי השטיח הזה יהיה עשוי מבד כמה שיותר שטוח שאותו יהיה הכי קל בעולם לשאוב ולנקות במהירות ולעבור אל משימות אחרות.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

התאמה אל הגודל של המטבח

שטיח של מטבח לא צריך להיות גדול. לרוב המיקום הזה של השטיח יהיה בצמוד אל האזור שבו מכינים אל האוכל עצמו, או אל האזור של הכיור שמועד לטפטופים של כלי אוכל שבדרך אל המדיח או מועברים זה הרגע אל הכיור. לכן, שטיח יהיה צר וארוך כאשר זה מאוד כדאי לבדוק את הגודל של האזור שאותו רוצים לסוכך מפני רטיבות ושאר לכלוך שבמקום שייפול על רצפת המטבח יהיה מרוכז על אותו השטיח שממנו כבר יכולים ביתר קלות להמתין לייבוש או להביא שואב כדי לנקות אותו.

שדרוג של עיצוב החלל

בסופו של דבר הצבה של שטיח היא אולי עבור בחירה מבחינה פונקציונאלית באזור הזה של הכנת הארוחות, אולם שטיח מטבח בהחלט יכול להיות גם כזה אשר משדרג את האווירה שם כאשר כבר יש מגוון שלם של שטיחים כאשר בעיצוב שלהם רואים כי הם מיועדים אל המטבח עצמו. יש כאלה אשר מנצלים את ההצבה של שטיח עבור יצירה של עיצוב יותר מעניין עם צבע מלא חיים בשטיח עבור המטבח שהם בחרו, ויש כאלה אשר בוחרים עיצוב של שטיח שמחבר אל הנושא עצמו, עם תמונה של כלי אוכל, משפט טעים או מאכל שמחבר אל החלל שבו עוד מעט יושבים כולם לאכול.

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה