איזה ציוד צריך במטבח בשביל אפייה מקצועית

כל אחד יכול להיכנס למטבח הביתי שלו, למצוא איזו תבנית אלומיניום חד פעמית שזרוקה בארון, לשפוך אליה את הבלילה שהוא הכין בקערת פלסטיק פשוטה וכעבור כחצי שעה ליהנות מעוגה בחושה פשוטה אך טעימה. מי שמתעניין באפייה בסיסית וחובבנית, אין לו שום סיבה להוציא כספים מיותרים על ציוד יקר ומורכב. לעומת זאת, מי שמעוניין להעמיק את ידיעותיו בתחום האפייה המקצועית, חייב לרכוש לעצמו את הציוד המתאים, היות ובלעדיו לא ניתן יהיה להתקדם בתחום. בשנים האחרונות ניתן למצוא יותר ויותר אנשים המשקיעים את מרב זמנם ומרב מרצם בתחום האפייה. סדנאות אפייה צצות כמו פטריות אחרי הגשם, היות וישנו ביקוש עצום ללמוד את התחום בצורה מקצועית יותר, ולהפסיק להסתפק בעוגות קנויות או במקרה הטוב בעוגות בחושות ובסיסיות. כל אחד שמתעניין בתחום, היה רוצה להפתיע את החברים או המשפחה בעוגה מפוצצת, שאף אחד לא יפסיק להלל אותה כבר אחרי הביס הראשון. אך על מנת להגיע לרמה הזאת, יש צורך בציוד מטבח מקצועי וכמובן ידע מעשי.

התמקצעות זה שם המשחק

כל מי שנכנס חזק לתחום האפייה והקונדיטוריה, יודע שלא ניתן להכין כמעט שום קינוח רציני ללא הציוד המתאים. עם זאת, כדאי לציין כי לכל נישה בתחום האפייה יש את הציוד הדרוש עבורה, כך שכדאי קודם כל להחליט מה בדיוק מעניין אתכם, ורק לאחר מכן לצאת למסע קניות. ניתן למצוא אביזרים שונים שיהיו מיוחדים לצורך אפיית בצק שמרים, לצד אביזרים אחרים המיועדים לחובבי המוסים או לכל סוג אחר של מתוקים. כמובן שישנו ציוד בסיסי שכל אחד צריך להחזיק במטבח שלו, אחרת העבודה תהיה קשה מידי ומייגעת במיוחד.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

ציוד מטבח הנחוץ לצורך אפייה מקצועית – רשימת קניות

אחד המוצרים החשובים ביותר בכל מטבח של חובב אפייה, הוא תבנית אפייה איכותית המאפשרת שליפה מהירה ונוחה של העוגה. כמובן שניתן למצוא בשוק מגוון עצום של תבניות שונות, המגיעות בצורות ובגדלים שונים. ניתן לבחור תבנית המיועדת למאפינס, תבנית בצורות המיועדת לעוגת יום הולדת בצורת לב או כוכב וכדומה. כמו כן, מומלץ לרכוש מערוך מקצועי שיאפשר רידוד איכותי של הבצק, ללא שום מאמץ מיוחד. כדאי להצטייד גם בשק זילוף מקצועי ולרכוש עבורו מספר צנטרים, כדי לשלוט בצורה קלה יותר בהזלפת הבלילה לתבנית. מומלץ לא לוותר על משקל דיגיטלי שיאפשר לכם עבודה מדויקת יותר, כוסות מדידה שיאפשרו עבודה מקצועית, חותכני עוגיות מיוחדים כדי להשקיע בנראות של העוגיה וכדומה. חשוב כמובן לבחור אך ורק במוצרים איכותיים העומדים בכל תווי התקן הדרושים, ומגיעים מחברות מוכרות וידועות.

לסיכום, ניתן למנות לא מעט מוצרים הדרושים לצורך אפייה מקצועית. חשוב להצטייד בכל הציוד הדרוש לכם לצורך הקלה על מלאכת האפייה, היות ובסופו של דבר המטרה היא ליהנות גם מהתהליך ולא רק מהמוצר הסופי.

newkit

כתוב/כתבי תגובה