לבעלי מטבח חיצוני: כך תצלילו אותו בעזרת פרגולות

יום ראשון. השבוע רק מתחיל. לפניכם שבוע עמוס, גדוש ואתם לא בטוחים בכלל שתצליחו לסיים את כל מה שיש לכם לעשות בעבודה ובטח שלא בבית. לשבת הקרובה הזמנתם את כל בני המשפחה והחברים ליום ההולדת של בנכם הבכור ויש עוד כל כך הרבה דברים להספיק, לסדר, לקנות ולארגן.

המזל הוא שלפני כמה חודשים התקנתם מטבח חיצוני מה שמקל משמעותית על האירוח ומאפשר לכם לרכז את כל ההכנות סביב האירוע בחוץ. בצורה כזו, הילדים יכולים לשחק בחוץ וכל ההפעלות מתקיימות בחצר, הקישוטים וכל האטרקציות סביב יום ההולדת גם – בחוץ, ההורים יכולים לשבת להם בהנאה ולהסתלבט בזמן שהילדים סוף כל סוף עסוקים קצת ולא צריך לדאוג להם למשהו מעניין לעשות.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

והנה.. יום שני מגיע, שלישי אחרי, רביעי וזה כבר הזמן לדאוג לכל הקניות לקראת יום שבת. רק יש בעיה אחת…התחזית..מסתבר שהולך להיות חם ביחס לעונה ואתם תכננתם בכלל שיהיה נעים וחשבתם אולי קריר. אז מצאתם פתרון לילדים, פרסתם צלונית מבד וכמה שמשיות למבוגרים אבל מה יהיה אתכם? כשתעמדו על הגריל והשמש תתחיל לטגן אתכם לאט לאט? אז אולי לפעם הזו הפתרון הזה כבר לא מתאים כי מאוחר מדי אבל הנה רעיון מושלם לבעלי מטבח חיצוני: כך תצלילו אותו בעזרת פרגולות.

פרגולה מאלומיניום או מעץ לא רק תאפשר לכם לקצוץ, לשטוף, לקלף ולצלות את הבשר כשאתם נמצאים תחת הצל, אלא גם תספק מקום שבו כל האורחים יכולים לשבת בהנאה ובנחת בצל. בנוסף, הפרגולה תשמור על המטבח לאורך זמן מפני נזקי מזג האוויר בין אם זה גשם, שמש או רוח.

אז איך מתקינים פרגולה במטבח חיצוני?

הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות הוא לברר על שתיים או שלוש חברות המתמחות בייצור, שיווק והתקנה של פרגולות מסוגים שונים ולשאול לגבי פרגולה מעל מטבח חוץ שמטרתה מצד אחד לשמור על המטבח ומצד שני לספק צל חלקי או מלא למי שמבשל ומי שמעוניין גם לשבת בסמוך לאזור. תוכלו לבחור בין פרגולה קבועה, פרגולה מודולרית, פרגולה למרפסת במידה והמטבח נמצא בכלל במרפסת, פרגולה מעץ או מאלומיניום. לכל פרגולה יש את היתרונות והחסרונות שלה, אך כן כדאי וחשוב לוודא שמדובר בפרגולה המיוצרת ומותקנת על בסיס כל תקני הבטיחות ומחומרים חזקים ועמידים לאורך זמן. למידע נוסף אודות סוגי הפרגולות השונים לחצ/י כאן.

לסיכום, כדי שבפעם הבאה שאתם מבשלים הבשר הוא זה שיהיה הדבר היחיד שצלוי ואתם לא תסיימו את האירוח עם הלשון בחוץ, השקיעו בפרגולה למטבח החוץ שלכם. בטווח הארוך זה בהחלט השקעה משתלמת לכל הדעות.

אולי יעניין אתכם גם:

חידוש מטבח

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה