ריחות רעים עולים מהכיור? אולי כדאי להזמין ביובית

הכיורים בבית משמשים אותנו למגוון של פעולות: שטיפת ירקות פירות, רחיצת ידיים, שטיפת פנים, מילוי של מים לקומקום ועוד. אף אחד מאיתנו לא יכול לסבול ריחות רעים, בטח לא של ביוב או אוכל רקוב לכן אם גם אצלכם ריחות רעים עולים מהכיור, אולי כדאי לכם להזמין ביובית.

יש כל מיני סיבות שיכולות לגרום לריחות רעים מהכיור ואפילו מהאמבטיה כמו למשל שימוש בחומרי ניקוי חזקים מדי שבעצם גורמים ל״אכילה״ של הצינורות או החלקים הפנימיים של האסלה או הכיור, חוסר בצינורות שתפקידם לאוורר את קו הביוב, התקנה לא נכונה של מערכת הביוב וגם מצב של ריח רע יכול להיגרם כתוצאה מסתימה או הצפה שנוצרים משמנים שאנו זורקים לכיור או מוצרים אחרים שגורמים לסתימה.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

אז מהי ביובית ואיך היא יכולה לעזור?

ביובית היא בעצם משאית לא גדולה במיוחד, שעליה יש מיכל גדול. למיכל מחובר צינור שפועל בלחץ מים חזק ובאמצעותו בעצם אפשר לשחרר סתימות שנגרמות כתוצאה משאריות או הצטברות של פסולת כמו עלים, שומנים, חלקים של פלסטיק או בטון וכדומה.

אז נכון, לא בכל מצב נזמין ביובית. יש מצבים פשוטים, בעיקר בבתים פרטיים או בדירות שאפשר לפתור בעזרת אינסטלטור ואז הריח הרע מהכיור יעבור תוך זמן קצר. עם זאת, יש מקרים שבהם הסתימה קשה והציוד של האינסטלטור בתוך הבית לא יספיק. במקרים אלה מה שעוזר זה בעצם המצלמה עם הסיב האופטי שמותקנת על הביובית ויכולה בקלות לאתר את המקור של הסתימה. המצלמה בעצם ממפה את מערכת הביוב מבפנים וכך ניתן לפתור את הבעיה בצורה מהירה לטווח הארוך באמצעות לחץ מים חזק. הלחץ מגיע ישירות למקור הסתימה ושואב אותו לתוך הצינור של הביובית. תוך כדי, גם כל המערכת של הצינורות מתנקה וכך אנו גם מונעים היווצרות של סתימות חדשות.

שירותי ביובית – מתי צריך?

  • סתימות בבית
  • הצפות בבית
  • בעיות במערכת הביוב של מתחמים ציבוריים, מפעלים, רבי קומות, בתי מלון ומסעדות
  • סתימות בצינור הראשי של בנייני מגורים
  • שאיבת בורות ביוב בחניונים

לסיכום, אם גם אצלכם יש תקלה במערכת הביוב, סתימה, הצפה או כל דבר אחר שבא מהביוב, בין אם זה בכיורים, באסלות ובין אם באמבטיה או במקלחון, ניתן לקרוא לשירותי ביובית. היום יש כל מיני סוגים של ביוביות, חלקן מתאימות למקומות קטנים וחלקן לגדולים, תלוי במקום שבו יש את הבעיה. היום, בשל העובדה שיש הבנה כי מערכת הביוב קריטית למגוון שימושים, ניתן להזמין את השירות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. חשוב לבחור בחברה מקצועית שתדע מצד אחד להתאים את סוג הביובית המתאים אך מצד שני לאתר את הבעיה במהירות ולפתור אותה לאורך זמן.

newkit

כתוב/כתבי תגובה