איך בוחרים טכנאי מקררים?

המקרר הוא אחד ממוצרי החשמל הכי חשובים ושימושיים בבית שלנו. אנו מאחסנים בו ירקות ופירות, מוצרי חלב וגבינות, שומרים בו מוצרים שפתחנו וזקוקים לקירור, מפשירים בו בלילה בשרים, עוף או דגים. לכן, כאשר משהו קורה והמקרר מתקלקל, כל הבית יכול להיות מושבת תוך מספר שעות במידה ולא יימצא פתרון מידי. בשונה מבחירת בעלי מקצוע אחרים בין אם זה טכנאי למזגן, נגר, חשמלאי או אינסטלטור, כאן נושא הזמן הוא קריטי ועלול להשפיע על תהליך הבחירה. אז איך בוחרים טכנאי מקררים?

  1. זמינות – הדבר אולי המרכזי והחשוב ביותר בתהליך בחירת טכנאי מקררים הוא הזמינות. גם אם מצאנו את הטכנאי הכי מקצועי, במחיר מעולה אך הוא לא זמין להגיע לביתנו באופן די מיידי, זה פחות יעזור כי בינתיים כל המוצרים שמאוחסנים במקרר יתקלקלו תוך זמן קצר. לכן, טרם אתם בוחרים טכנאי מקרר, מומלץ מאוד לבחור במישהו שקרוב לאזור המגורים שלכם וכך הסיכוי שהוא יגיע אליכם במהרה, עולה. דרך טובה לעשות זאת היא לחפש בגוגל או בפייסבוק ״טכנאי מקררים בתל אביב״, ״טכנאי מקררים בפתח תקווה״, ״טכנאי מקררים בחיפה״, ״טכנאי מקררים באשדוד״ או כל עיר אחרת בה אתם גרים. אז נכון, אתם זקוקים לטכנאי מקררים כאן ועכשיו, אך עדיין אל תראו פזיזות בשיחת הטלפון אלא כן תתעקבו קצת ותנסו לשאול כמה שאלות מקצועיות כדי לוודא שאתם אכן בוחרים באדם המתמחה בתיקון מקררים.
  2. מקצועיות – בחרו באדם מקצועי המתמחה בתיקון מקררים ולא במישהו שמתיימר להיות כזה. בנוסף, כדאי לבחור בטכנאי שיודע לתקן את סוג המקרר הספציפי שיש לכם, שכן היום יש כל מיני טכנולוגיות ומגוון עצום של מקררים ולכן זה חשוב.
  3. אחריות על התיקון – טרם את מזמינים את טכנאי המקררים אליכם הביתה, בדקו שאתם אכן מקבלים אחריות על התיקון וזה לא משנה איזה חלק היה צריך להחליף או לתקן.
  4. מחיר– כמובן שאף טכנאי לא יוכל לספק לכם הצעת מחיר בטלפון בלי שהוא רואה קודם כל מה התקלה. יחד עם זאת, כאשר הטכנאי מגיע אליכם הביתה, בקשו שלפני שהוא מתחיל לבצע את התיקון, הוא יגיד לכם מה עלות התיקון וכמובן מהי כוללת.

תוכלו להיעזר באנשים שאתם מכירים כמו שכנים, בני משפחה או חברים קרובים, להתייעץ בקבוצות הוואטסאפ השונות או אפילו לברר בפייסבוק או במנוע החיפוש על טכנאי מקררים מומלצים באזור המגורים שלכם. ישנם טכנאים שיש להם אתר אינטרנט משלהם, כמו האתר של ניסים בדש למשל, בהם תוכלו למצוא הרבה מידע אודות הכשרת הטכנאי, ניסיון, איזורי פעילות וכו’ עוד לפני שתדברו איתו.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

לסיכום, תהליך בחירת טכנאי מקררים איננו עניין של מה בכך. כמו כל בעל מקצוע שאנו מזמינים לראשונה לביתנו, כן חשוב להשקיע בתהליך הבחירה, לעשות סקר שוק, לבדוק אולי כמה בעלי מקצוע, להשוות ביניהם ואז לקבל החלטה צרכנית טובה שתאפשר לנו להיות שקטים ובטוחים שבחרנו בבעל המקצוע הנכון.

newkit

כתוב/כתבי תגובה