לא על המטבח לבדו: המוצרים שעושים את המטבח לנוח במיוחד

כשאנחנו ניגשים לשפץ או לבנות מבטח חדש, חשוב לדעת שהמבטח הוא לא רק הריצוף או הארונות, אלא שיש מגוון של מוצרים שמיקומם וצורתם חשובים באופן קריטי לעיצוב המטבח, ולפרקטיות והנוחות של המטבח שלכם. במאמר זה כתבנו כמה נקודות שכדאי לכם להיות מודעים להם לפני שאתם בוחרים איך ייראה המטבח שלכם:

1) כיריים חשמליות או כיריים על גז? 

מה טוב בכיריים של גז?

  • בטיחותי – יש להם מנגנון שמכבה את הגז אם האש אינה בוערת. כיבוי האש נעשה באופן מיידי.
  • עמיד – הכיריים של גז מתאימות לכל סוגי הסירים והכלים, והם עמידות לאורך עשרות שנים.
  • שליטה – קל מאד לשלוט בחום של כירי הגז, פשוט רואים מה גובה האש ומנמיכים או מגדילים בהתאם.
  • המחיר – ברוב המוחלט של המקרים, כיריים של גז זולות יותר מהמקבילות שלהם שעובדות על חשמל.

מה טוב בכיריים חשמליות?

  • עיצוב – בלי ספק שהעיצוב של כיריים חשמליות, הוא נותן מראה אחר לגמרי למטבח. יש גם כל כך הרבה סוגים ועיצובים שונים לכיריים החשמליות, כך שזה באמת פריט עיצובי למטבח.
  • נקיון – בניגוד לכיריים של גז, את הכיריים החשמליות ממש קל לנקות. פשוט מעבירים סמרטוט עם חומר ניקוי מותאם, והמשטח נקי.
  • אחידות – הכיריים החשמליות הם בקו אחד עם משטח העבודה במטבח, מה שנותן מראה סמטרי אחיד לכל המטבח.
  • כיבוי איטי – כשמכבים כיריים חשמליות, החום הולך ויורד באופן הדרגתי (בניגוד לכיריים הגז שמכבים את כל האש ברגע אחד). המשמעות היא שאפשר לקצר את זמן הבישול (כי גם לאחר הכיבוי הסיר מתבשל). 

בסופו של דבר זו החלטה שאתם צריכים לקבל באופן אישי, כי לכל אחד מסוגי הגז יש יתרונות וחסרונות, ובסופו של דבר רק אתם יודעים מה הדבר הנכון ביותר לבית שלכם. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

2) תנור וכיריים – מחוברים או פרודים?

השאלה השניה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא מה היחס בין התנור לכיריים. בעבר היתה רק אפשרות אחת של תנור ועליו כיריים של גז. כיום ניתן להפריד בין שניהם. ניתן להשאיר את התנור בצורתו המקורית, כיושב על הרצפה. או לבחור לעשות אותו “בילד אין” בתוך הארון. כמו כן, גם הכיריים, ניתן כיום לבחור כיריים של 8-10 נקודות גז, בפרט לבתים שבהם מבשלים הרבה בבת אחת.

3) ברז – עיצוב ופרקטיקה

מוצר נוסף שיש לתת עליו את הדעת, הינו הברז או הברזים של המטבח. במטבח מודרני, על פי רוב נעדיף ברז גבוה בעל נוכחות, בגוונים שחור, כסף או זהב. במטבח כפרי הברז יהיה פשוט יותר. באופן פרקטי, יש לשים לב שברז גבוה מאפשר לשטוף סירים גדולים, אולם יכול להיות שהוא יהיה פחות נח עבור ילדים. כמובן שיש לשים לב לכיור, שיהיה מותאם לברז.

יש עוד מוצרים שיכולים להשפיע רבות על עיצוב המבטח והנוחות בו, אתם מוזמנים ליצור קשר או לטייל באתר שלנו בnewkit ולקבל השראה ורעיונות עבור המטבח שלכם.

newkit

כתוב/כתבי תגובה