נזילת מים במטבח – הכירו את הטכנולוגיה של איתור נזילות

אתם אולי מכירים את הרגע הזה שבו דווקא בזמן הכי לא מתאים, מתחילה לכם נזילה במבטח. נזילה כזאת יכולה להגיע ממתחת לכיור, מהברזים, מהקיר, או מכל מקום, ואתם, שלא מבינים כיצד לטפל בנזילה, יודעים רק דבר אחד וזה שממש, אבל ממש לא מתאים לכם להתמודד כרגע עם נזילה.
נזילת מים במטבח יכול להגיע בזמן הכי לא צפוי, החל מבעת בישול ארוחה למשפחה, אירוח של חברים או משפחה גדולה ובכל עיתוי שבו אין לכם זמן להתעסק עם הנזילה ולאתר את מקורה. עם זאת, באמצעות אנשי מקצוע ניתן לבצע איתור ממוקד של נזילות ולפתור את הבעיה אחת ולתמיד.
כיום באמצעות טכנולוגיה ייחודית יכולים רבים להנות מבית ללא לחות, נזילות או רטיבות, תוך קבלת שירות מהיר ויעיל וזאת ללא הרס של קירות או הסבת נזק למבנה. אבל מה זה אומר טכנולוגיה חדישה? וכיצד ניתן לתקן ולאתר באמצעותה נזילה? כל המידע בהמשך.
אם בעבר איתור של נזילה או לחות ורטיבות היו מתבצעים תוך שבירת קירות או הרמת מרצפות (מה שגרם נזק רב למבנה) הרי שכיום באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ניתן לבצע את העבודה בצורה טובה בהרבה.

הכירו את הטכנולוגיה של איתור נזילות

כיום אנשי המקצוע משתמשים בכמה וכמה שיטות לבצע איתור ולאחר מכן תיקון ממוקד של הנזילות. בין השיטות:

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

גילוי באמצעות אקוסטיקה – אחת הדרכים הקלות ביותר לאתר נזילה, לחות ורטיבות היא באמצעות ערכת גילוי אקוסטית. ערכה מסוג זה נועדה לאתר רטיבות ומים במקומות נסתרים במבנה, תוך שהערכה כוללת סטטוסקופ המאפשר האזנה לקירות ובכך איתור מקור המים מבלי לשבור קירות או להרוס את הריצוף. לאחר מכן נעשה תיקון ממוקד במקום ובקיר שבו ישנה הנזילה. עוד מבצעים אנשי המקצוע החלפת צינורות ושאר אביזרי אינסטלציה במידה והם התגלו כמקולקלים או שחוקים. גילוי מקורות של מים נוזלים באמצעות אקוסטיקה מעולה למי שרוצה לשמור על המבנה שלם ותקין.
גילוי נזילות במטבח באמצעות גז – דרך נוספת לגלות נזילה במטבח ולהבין מהיכן בוקעים המים היא באמצעות גז. כיום ישנו גז שאינו בעל ריח והוא אינו מזיק לבריאות שנחשב בטוח לשימוש בבדיקת נזילות. הטכנאי שבודק את הנזילה מפיץ גז ברחבי המטבח ולפי עליית הגז הוא יכול לדעת היכן ישנם אזורים של לחות והיכן פחות בכך ניתן לאתר את מקור הדליפה.
פירוק הצנרת – אינסטלטורים ואנשי מקצוע מבצעים איתור וגילוי דליפות מים גם באמצעות פירוק הצנרת. לעיתים רבות המים יוצאים דווקא מהכיור ומהמתקנים השונים של הצנרת, ולכן לעיתים בדיקה פשוטה והחלפת מספר חלקים בצנרת יכולה לפתור עבורכם את הבעיה בקלות.
קיורפייפ – טכנולוגיה חדישה ובטוחה לשימוש היא קיורפייפ . בדרך זאת ניתן לצלם את הצנרת וללא חפירות תוך איתור מהיר של נזילות בכל מקום. במטבח ניתן לבצע איתור של נזלה בקלות באמצעות קיורפייפ: הלוא הוא גלאי לחות ממוחשב אשר באמצעות מצלמה מיוחדת מגלה לחות ודליפות של מים מהיכן מגיעים המים לאזור המטבח.
איתור באמצעות מצלמה תרמית – עוד ניתן לאתר את מקור המים באמצעות מצלמה חכמה ותרמית. המצלמה מבצעת בדיקה ואיתור של מקורות חום וקור ודרך מסך חכם יכול איש המקצוע להבין מהיכן נובע מקור המים. בכך ניתן לטפל בנזילת מים במטבח בצורה חכמה וממוקדת!
אז אם אתם רוצים להפטר מהנזילה במטבח – זה הזמן להיעזר באנשי המקצוע המשתמשים רק בטכנולוגיות ושיטות ייחודיות לאיתור דליפת מים במטבח. למידע נוסף לחצו כאן.

 

עשוי גם להיות רלוונטי עבורכם:

חידוש מטבח

שדרוג מטבחים – מה כדאי לדעת

שדרוג מטבח – החלפת דלתות מטבח

חידוש מטבח פורמייקה- עמידות ואמינות במחירים נוחים

newkit

כתוב/כתבי תגובה