בטעם של פעם – מטבחים בסגנון וינטג’

מכונת הזמן חוזרת לאחור ואתם יכולים לגלות את שנות השבעים השישים ואפילו את השנים שלפני במטחים בסגנון וינטג’ – חוויה של גורמה עם היסטוריה וסטייל במטבח שלכם.

הסגנון מעל הכל

להיכנס למטבח בבית שלכם ולעבור לתקופה אחרת עם סגנון מדהים ומרגש שחלף: מטבחים וינטג’יים הם החוויה החדשה והמופלאה ביותר שניתן ליצור במטבח הביתי שלכם. העיטורים, הצבע, העיצוב והסגנון לקוחים אתכם לאירופה של פעם וכל ביקור במטבח הופך לסיור מעורר השראה.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405


להוסיף לזה ג’אז ויין טוב

קחו את הג’אז שלכם עם מטבח בסגנון וינטג’ תוסיפו לו יין אדום, נעים וטוב והנה יש לכם פה משהו אמיתי שאפשר ליהנות ממנו – זהו המטבח הוינטג’ ומכאן אתם פשוט בדרך לחיים שיש בהם ניחוח חדש. כל ארוחות ערב לאור נרות עם היין והקוראסון שאתם אוהבים או הדג שבושל היטב, מצטרפים לתמונה הפסטורלית של ארוחת ערב מופלאה במטבח בסגנון וינטג’י שבישלתם לכם.

הקהל הישראלי יודע יותר ויותר להעריך מטבחים בסגנון וינטג’ וחוזר פעם אחר פעם למקומות בהם ניתן לקבל את האופי הישן והטוב בתחומים שונים: ריהוט, מטבחים, אדריכלות ועוד ועוד. אם גם אתם אוהבים את הסגנון של הוינטג’ ורוצים להעניק כזה מטבח לעצמכם זה בהחלט יכול להיות אפשרי. המחירים אינם מעידים על האיכות והסגנון, לכן זו יכולה להיות הזדמנות משתלמת ובו-זמנית יפה, נעימה ורבת משמעות.

בטעם של פעם - מטבחים בסגנון וינטג'

 

להתרגש מהמטבח החדש שלכם

בניחוח פריזאי של שנות החמישים, או בריטי של שנות השישים? אולי אמריקאי של הסבנטיז ואולי משהו כללי?
גם בתוך עולם הוינטג’ יש קטגוריות רבות ואנחנו נמצאים איתכם בתהליך להרכבת מטבח על מנת למצוא בדיוק את הסגנון ואת הקו שלכם שמתבטא דרך עבודת מטבחי הוינטג’.

יותר ישראלים נמשכים היום לוינטג’

אפשר לראות את זה בכל מקום: בקבוצות הפייסבוק העוסקות בתחום, בהתנפלות בשוק הפשפשים ובהרבה מקומות נוספים: ישראל הפכה להיות מעצמת וינטג’ ורבים יעידו כי כוחה המתחזק בתחום הזה כבר נותן סימנים מעבר לים.
פרטי אופנה, רהיטים, תקליטים, עיצובים ועוד מאפיינים וסממנים של עולם הוינטג’ מגיעים לישראל אשר יש בה קהל רב אשר נמנה עם הראשונים לאמץ את “חידושי הוינטג'”. תחום מטבחי הוינטג’ ממשיך את התופעה הקיימת ומהווה עליית מדרגה עבור אוהבי הז’אנר אשר מחפשים את הדבר הבא ורוצים ליהנות ממשהו ממשי, איכותי ועוצמתי, זה שאין אותו לאחרים ויש בו המון סיפוק וסגנון אשר משרה אווירה ייחודית ביום יום ומשנה במשהו את החיים בבית.


וינטג’ הוא בעצם העתיד

המעצבים המודרניים מדברים על השראה מהשנים שעברו ומהטבע. ניתן למצוא יצירות אדריכליות חדשות. העיצובים והסגנון המשוייכים לעולם הוינט’ג מהווים את ההשראה והיסודות לעיצובים המתקדמים ועולם החדש.

רוצים דוגמה? תנו הצצה באייקונים השונים הנמצאים על מסך הסמארטפון שלכם.

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה