3 דרכים לתת להעניק למטבח טאץ’ עיצובי

לכל מטבח יש פוטנציאל שאינו ממומש ואנחנו יכולים לעשות ממנו הרבה יותר. המטבחים שמגיעים היום בדירות קבלן, המטבחים שאנחנו מקבלים כאשר אנחנו שוכרים או קונים דירה מוכנה, המטבחים ששימשו אותנו בנאמנות שנים רבות וכעת אנחנו רוצים לעשות בהם משהו חדש אם כי לא בהכרח דרסטי, אלא רק לחשוב על עיצוב מטבחים מחדש וליישם כמה כללים, כל אלה מובילים אותנו להיכרות עם האפשרויות שעומדות לרשותנו היום במחירים מאוד נוחים. חלקן בשיטת עשה זאת בעצמך, חלקן בעזרת חברות שמשדרגות ומחדשות מטבחים, וחלקן מאפשר לקבל מטבחים מעוצבים מההתחלה בעזרת מעצבי פנים ואדריכלים.

כמה נקודות לגבי שיפוץ בשיטת עשה זאת בעצמך

הוספת טאץ’ עיצובי בשיטת עשה זאת בעצמך אינו פוטר אתכם מסקר שווקים רציני לגבי כל מה שנחשב לחומרים הטובים ביותר בשוק. יכול להיות שאתם זוכרים חומרים ישנים שכבר פחות משתמשים בהם, ולכן כשאתם רוצים לעצב מטבח מחדש עדיף שתפנו לייעוץ בחנויות אלה או תקראו באינטרנט קצת על החומרים שיש היום בשוק ואפשר להכין מהם הכל, מארונות ומדפים ועד משטחי עבודה. תגלו גם שזה נחמד לעשות הכל לבד אם מחפשים בחנויות שמוכרות מראש ערכות ייעודיות.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

3 דרכים לתת להעניק למטבח טאץ' עיצובי

שינוי צבעוני במטבח למי שיש לו הכי פחות תקציב

הדרך הקלה ביותר של עיצוב מטבחים מחדש היא פשוט לשחק עם הצבעים של המטבח וכל מה שיש בו. איפה אפשר להחליף צבעים? ארונות מטבח, משטחי עבודה, ריהוט כמו שולחנות וכיסאות, משקופים ודלתות, קירות ורצפה, מקרר ומכשירי חשמל נוספים. אפשר להסתפק בצביעת קירות ומשטחים חשופים שונים כדי ליצור קו עיצובי אחיד בין המשטחים הצבועים. אלא אם כן אתם אוהבים מטבח צבעוני וצעיר מאוד, רצוי להקפיד על צבע אחד שממנו תגזרו כמה גווני ביניים שלו כדי שהמראה יהיה הרמוני ואחיד בעיניים. זהו גם הסוד של מטבחים מעוצבים בטוב טעם. אם יש לכם תקציב נוסף, החליפו גם את החיפויים השונים או הוסיפו אותם, כמו אריחי קרמיקה מעוטרים או בצבעים תואמים לצבע הדומיננטי, מרצפות בצבעים כאלה וגם מסגרות למשקופים שיוכלו להשלים את כל המראה המעוצב של המטבח. בהזדמנות זו, חשבו גם על צביעת דלתות המטבח כדי לשנות לגמרי את הצבעים.

החלפת ארונות או חזית ארונות

אחת הדרכים להעניק למטבח מראה מעוצב מאוד היא להחליף את ארונות המטבח בלבד, או במקרים שבהם הארונות במצב מצוין והם משרתים אתכם כהלכה החליפו רק את חזיתות הארונות. השדרוג נעשה על ידי החלפת דלתות הארונות בלבד, תוך כדי תיקון כל מה שנדרש לתקן, צירים, ידיות ופרזולים, מסילות של מגירות ושל מדפים שונים כדי להפוך אותם למדפים נשלפים ועוד. יכול להיות שתרצו לשנות את הסידור הפנימי של הארונות ולהוסיף מגירות עמוקות שהפכו להיות המילה האחרונה בכל דבר. אתם יכולים להשתמש במגירות לצורך בניית פחים עמוקים ונוחים ליד כל משטח פעילות ואתם יכולים לבנות את המגירות האלה לצורך הטמנת סירים או מכשירי חשמל כמו מיקסר ומעבד מזון כל אלה יכולים לשמש אתכם הרבה שנים משום שככל שהשנים עוברות אתם בוודאי תרצו להקל על עצמכם ככל האפשר. גם כאן אפשר לעשות הכל לבד או להזמין חברה שמתמחה בכך, והכל תלוי בתקציב שעומד לרשותכם.

לעצב מטבח בתקציב מועט בלבד

למי שאין לו באמת תקציב רב מומלץ להתחיל להחליף מה שאפשר בתקציב מועט בלבד. לפעמים כל מה שנחוץ זה לסדר מחדש את המטבח ולארגן את החלל שלו על ידי הוספת ארוניות ועגלות ניידות לצורך אחסון תבלינים וכלים, למשל. אפשר למצוא ארוניות ואפשרויות להוספת מדפים על הקירות כדי להציב עליהם ספרי בישול ועציצי תבלין, לדוגמה, כל מיני חפצי נוי שהכינו בני הבית והם משקפים את ההיסטוריה המשפחתית, וכל אלה מתוספים לאביזרים מעניינים ויפים שלא צריך הרבה כסף בשבילם כמו כריות ישיבה נקשרות כיסאות פינת האוכל שתצבעו מחדש, מפות יפות, וילונות תחרה על החלונות, אדנית תבלינים או פרחים על החלון, גופי תאורה שונים שמפוזרים במטבח במקום מנורה אחת מרכזית, כלי הגשה יפים שהם גם קישוטים כמו כלי אחסון לסוכר, קפה ותה מעניינים שעומדים על השולחן ומהווים מוטיב עיצובי שמושך תשומת לב. כל מה שהדמיון שלכם מדמיין והתקציב שלכם מאפשר.

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה