הגוונים ששולטים במטבחים של הישראלים

עיצוב הוא עולם ומלואו והוא מתאפיין בסגנונות, טקסטורות, צורות ובין היתר גם צבעים, כאשר כל צבע משפיע על החלל ועל מצב הרוח שלנו בצורה שונה. 

אם ניקח את נושא הצבעים אל המטבחים שבישראל, נוכל לראות שבעבר היו רוב בעלי הבתים בוחרים לעצב את המטבח עם צבע נטרלי, ייתכן שהם אפילו לא חשבו על האפשרות לצבוע את קירות המטבח בצבעים נועזים יותר, אבל כן, זה אפשרי ואפילו כדאי.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

על מטבחים צבעוניים ושמחים – המטבח מתעורר לחיים חדשים

באמצעות שימוש בצבע ניתן להביע יצירתיות, סגנון אישי ולהעניק אופי למטבח. במהלך השנים האחרונות החלו מעצבים שונים לעצב מטבחים שכוללים נגיעות של צבעים. היום כבר ניתן לראות שקיים טרנד של מטבחים צבעוניים.

בין הטרנדים השונים של מטבחים צבעוניים ניתן למצוא בין היתר מטבח שצבוע בצבע מנטה בגוון בהיר. מטבח זה כולל ארונות תחתונים שנצבעו בצבע מנטה בהיר כאשר על הארונות מותקן משטח עבודה לבן. נוסף על כך, כולל המטבח כיסאות בצבע טורקיז, משטח עץ ואלמנטים נוספים שמשתלבים יחד באופן הרמוני. 

כמו כן, ניתן למצוא מטבחים בגוון ירקרק. באחד מהמטבחים הירוקים קיימת יחידת אחסון בצבע ירקרק ונבחרו כיסאות עץ בצבע ירקרק. כדי להוסיף תחושת חמימות, הותקנו מנורות בגוון כתום חזק. 

הגוונים ששולטים במטבחים של הישראלים

במטבח שנמצא בבית אחר, שולט הצבע הסגול. החזיתות של המטבח חופו בזכוכית בצבע סגול ובמרכזו של המטבח הוצב אי שעשוי מעץ שמעניק למקום תחושת חמימות. 

מטבח אחר שעוצב בסגנון תעשייתי כולל שולחן אוכל שעשוי מעץ גולמי, רצפת בטון וקורות פלדה שמותקנות לאורכה של התקרה. המטבח נצבע בצבע צהוב עמוק שמשולב עם גוונים אפורים ונירוסטה. כמו כן, חופו הארונות הנמוכים שבמטבח בפורמייקה בצבע צהוב.

אנו מקווים שההצצה אל עולם המטבחים הצבעוניים באתר שלנו – NEWIK נתנה לכם השראה. חשוב לדעת שיש עוד אופציות ושלא חייבים לבחור במטבח לבן. צביעת מטבח בצבע ייחודי דורשת אומץ, אך התוצאות יכולות להיות נפלאות. 

אתם מוזמנים לקרוא עוד מגוון מאמרים באתר שלנו ולקבל רעיונות בנוגע לעיצוב מטבחים!

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה