מטבח פולימר- אפשרויות עיצוב מגוונות במחיר שווה לכל נפש

קיים כיום מגוון כל כך גדול של חומרים שמעצבים אותם כדמויי חומרים אחרים שלפעמים רק מקצוענים באמת יכולים  להבדיל בין החומרים שמהם עשויים מטבחים שונים. בעת חידוש מטבח לפניכם אפשרויות מגוונות להשיג כל עיצוב בעת שתרצו במחירים נוחים ולאו דווקא מחומרים טבעיים.

אחד החומרים האלה שמהם אפשר לעשות היום כל דבר וליהנות מהאפשרויות העיצוביות שלו הוא פולימר. מטבח פולימר עשוי היום בגימורים מפתיעים שיכולים להגשים את החלום שלכם לקבל מטבח כמו שאתם אוהבים. פולימר היה בשימוש בשנים עברו וכעת הוא חוזר לשימוש מוגבר בגלל שקלולים שונים ומשום שאנשים מחפשים לחדש למטבחים איכותיים ואסתטיים במחירים הרבה יותר סבירים.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

מהו פולימר?

פולימר הוא חומר תעשייתי מודרני על בסיס פלסטי ולכן גם גמיש. הוא נמצא בכל התעשיות שיש משום שמעצבים ממנו אביזרים וחלקים שונים בגלל העמידות שלו והיכולת שלו לקבל את התכונות של החלק שמעצבים ממנו למטרות שונות. במטבח הוא משמש לעיצוב משטחי עבודה וארונות מטבח, והוא מעוצב כך שאפשר יהיה לקבל כל מראה, אפילו של עץ טבעי. עושים בו שימוש בשיטה שנראית כמו למינציה, כלומר עיטוף הדלתות בחום בעזרת דבק בוואקום, וכך מקבלים מראה אחיד של הדלת המצופה. הוא מעוצב בכל צבע שהוא, כרצונכם, והדלתות עשויות בדרך כלל MDF.

מטבח פולימר

מהם יתרונות השימוש בפולימר במטבחים על פני חומרים אחרים?

חומר זול יחסיתפולימר שייך למשפחת החומרים הזולים שמהם משתמשים בעת שיפוץ מטבחים, ולכן מצויין לכל מטרה. יחסית למחיר זה הפולימר הוא חומר איכותי מאוד ועמיד לאורך שנים, שמציע למשתמשים בו איכות ויציבות במטבח גם במחירים נוחים מאוד.

עמיד מאוד למים – אטום למים ואינו מושפע מחום המאפיין עבודה במטבח.

עיצוב מגוון – תוכלו לקבל אותו בגימור מט או מבריק, דמוי עץ או מתכת וכל מה שתרצו לקבל. ניתן גם לצבוע אותו ולקבל מטבח ססגוני מבלי להתעסק יותר מדי בצביעה מורכבת.

סגנונות שונים – מתאים גם לסגנונות כפריים ורומנטיים, ואפילו מטבחים מודרניים והייטקיים. פולימר מצוין לקבלת מראה העץ הכפרי והוא יכול להיות משולב בסוגי ידיות שונות, מחוברות ומפורזלות. כלומר שפע האפשרויות אינו מגביל אותו כמעט.

קל לתחזוקה – הכתמים והלכלוך האופייניים למטבחים לא נראים עליו והוא קל מאוד לניקוי ולתחזוקה.

אסתטי – החיבורים שלו אינם נראים ולכן הוא אלגנטי ואסתטי למראה, ומאפשר גם הטמעת ידיות אינטגרליות ועוד. כמו כן, יכול לקבל מראה של זכוכית בעיצובים מסוימים כך שהוא ייראה מטבח יוקרתי מאוד.

מהיר מאוד – בתוך פחות מחודשיים מרגע ההזמנה תוכלו לקבל מטבח פולימר מעוצב ואיכותי מבלי לחכות יותר מדי.

שיפוץ מטבחים

מהם החסרונות?

רגישות לשריטות – להבדיל מעץ או פורמייקה, הפולימר רגיש למכות ולשריטות ולכן יש לשמור עליו.

מוגבל יחסית בעיצובים – יש בכל זאת סגנונות שאינו יכול להיות מעוצב בהם ולכן הוא מצמצם לכם את האפשרויות.

למי יתאים מטבח פולימר?

אנשים בעלי תקציב מוגבל – המראה המצוין של מטבח פולימר יתאים לאנשים שהתקציב שלהם מוגבל ולכן יסתפקו בו, אם כי הוא בכל זאת ייתן תוצאות משביעות רצון בגלל אפשרויות העיצוב שלו.

מטבחים מהירים – העבודה המהירה בפולימר נותנת תוצאות מיידיות למי שמחפש מטבח מבלי לחכות זמן רב יותר מדי.

טווחי מחירים

מחירי מטבח פולימר נעים בין העיצובים שתרצו והמורכבות של הארונות. בדרך כלל, זה נע בין 400-800 לדלתות ארונות, כאשר מה שמשנה שם זה תוספת של חריטות ועיצובים שונים למי שרוצה להשקיע בכך.

תכנון מטבח דורש חשיבה נכונה ואנו ממליצים לכם להתייעץ בנגר מקצועי שיודע ומבין בחומרים.

newkit

כתוב/כתבי תגובה