מטבחי יוקרה – עיצוב ואיכות ללא פשרות

בעיצוב הבית הכל אפשרי היום, לא משנה מהו הטעם שלכם והתקציב שעומד לרשותכם. טווחי המחירים הרחבים של החומרים השונים מאפשרים לנו עיצוב מטבח או חידוש מטבחים קיימים בתקציב המוגבל שלנו שנראים מצויין.

יחד עם זאת, מטבחי יוקרה אותנטיים לא נראים כמו מטבחים שבהם נאלצו לעשות פשרות כלשהן בגלל התקציב, לעצב רק חלק מהם או להסתפק בתחליפים שנראים טוב. כשנכנסים למטבח יוקרתי מזהים מיד שהוא כזה- ללא פשרות כלשהן, גם כשלא יודעים בדיוק מהו המרכיב הסודי ולא רואים את כל האלמנטים שמטבח בעין משום שהם מוסתרים מאחורי דלתות.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

כשתיכנסו למטבח כזה תזהו אותו מיד ולהלן כמה סודות עיצוב מטבחים יוקרתיים שאפשר לאמץ.

מטבח יוקרה

מה ייחודי במטבחי יוקרה?

תכנון ועיצוב פנים – שום דבר אינו מקרי במטבחי יוקרה ולא רק משום שהנגר מדד את המקום והתאים לכם ארונות לפי ההיגיון של החלל הפנימי. מטבח יוקרה מתוכנן עד לסנטימטר האחרון של החלל שלו כאשר לוקחים בחשבון כל דבר ומתאימים לו פתרון ומענה.

סקר שווקים ויצרנים – לא לוקחים את היצרן הראשון שמתאים למחיר, אלא את הספק והיצרן שמתאים למטרות, לתקציב ולעיצוב הפנים. בודקים מי יכול לספק את המוצרים והמטבח לפי העיצוב והמותג.

סטנדרט איכותי והזמנה אישית – כשכבר מוצאים יצרן כזה הוא חייב להיות יצרן בעל סטנדרטים מחמירים, ובדרך כלל בהזמנה אישית. מטבח יוקרתי נבנה לפי מידות מדויקות ובדרך כלל בעיצובים חד פעמיים ואקסקלוסיביים כדי להיות בטוחים שהמוצר אכן ייחודי. כל הארונות, המכשירים החשמליים, משטחי העבודה, החיפויים, האריחים, החלונות ועוד, כולם נבחרים על סמך איכות ללא פשרות.

מראה בעל מאפיינים אלגנטיים ברורים – למטבח יוקרה יש מראה בעל מאפיינים ברורים שקשורים לאיכות החומרים שמהם הוא בנוי, לקשת הצבעים שהיא בדרך כלל לא מעיקה ומציקה בעיניים ולבחירות עיצוביות שהן יותר מאופקות ואלגנטיות כמו מטבח אינטגרלי, שבו הכל מוסתר בארונות ומוטמע בקו אחיד עם המשטחים, ללא בליטות.

מטבח יוקרה

תכנון ועיצוב מטבחי יוקרה

המאפיין העיקרי בעת תכנון מטבח יוקרה הוא שהוא אינו מגובב טלאי על טלאי עם השנים, אלא מתוכנן ומעוצב לחלוטין כבר מההתחלה מבלי להתפשר על אף שטח פנוי. כל דבר בו חייב להיות מתוכנן, כולל פינת הישיבה והאירוח, פינת ההכנות, משטחי העבודה, ארונות ופתרונות האחסון, החיפויים והריצוף והאבזור החשמלי, כמובן. להבדיל ממטבח שאנחנו נאלצים להתקדם בעיצוב שלו יחד עם התקציב שלנו כאשר זה מתפנה לכך, מטבח יוקרה נהנה בדרך כלל מתקציב גדול ללא אילוצים מלבד אילוצי איכות, מה שמעניק למעצבים שלו יד חופשית ושדה פעולה נרחב מאוד, בכפוף לסגנון העיצוב של הבית והשגרה של בעלי המקום.

שיפוץ מטבחים

דגשים חשובים

עיצוב אלגנטי – תכנון ועיצוב של מטבחים בעלי מאפיינים יוקרתיים ומהודרים חייב לקחת בחשבון את הטעם של בעלי הבית ואת אורח החיים שלהם, כמובן, אבל יש לשים לב לא לגלוש לקווי מתאר שאינם מסתדרים עם המראה היוקרתי שרוצים לקבל. אי למטבח יכול בהחלט להשתלב במטבח היוקרתי בבתים בהם המטבח משמש גם לאירוח ולהתכנסויות שונות. זה אומר שלא מתפרעים יותר מדי בצבעים משום שססגוניות-יתר הורסת את ההרמוניה המאופקת והמושלמת שמטבח יוקרתי משדר בדרך כלל. מטבח בגווני שמנת יכול להוות אופציה טובה מהבחינה הזו.

עדכנות ועכשוויות – העיצוב עצמו מחייב היכרות עם המילה האחרונה בתחום זה משום שכשמו כן הוא- מטבח יוקרתי מציג את החידושים הכי מתאימים לסגנון זה, מבלי ליפול קרבן לאופנות מתחלפות וזמניות. זהו מוטיב נוסף שמאפיין תכנון מטבח כזה, כאשר העיצוב שלו חייב להיות על-זמני ובכך להיראות מצוין ועדכני גם בעוד עשר או עשרים שנים. כלומר, מה שנראה מצויין עכשיו ויכול להיראות עדיין טוב בעוד שנים בגלל הקלאסיות שלו.

תקציב אינו מבטיח טעם טוב – מי שאינו יודע להשיג את המראה הזה אבל יש לו תקציב נדיב עדיף להשאיר למעצבים ולמתכננים שיודעים להשיג מראה כזה לעשות את העבודה שלהם.

אבזור ומכשירים – שימו לב לא להרוס מראה אלגנטי במיוחד עם אבזור שאינו נכון לו. אפשר תמיד להוסיף איזשהו מוטיב נוסטלגי שמצליח להשתלב בו, אבל אין ספק שחייבת להיות הלימה בין איכות העיצוב לבין האבזור שלו, כולל פרזול, זגגות ונגרות ועוד.

מטבח יוקרה

טווחי מחירים

לא זול משום שכשמו כן הוא, זהו מטבח שנשען על מותגים יוקרתיים, עבודת תכנון מוקפדת ועיצוב אסתטי מאוד. כל המרכיבים האלה מסתכמים בסכומים שנעים בין אלפי שקלים ועד מאות אלפי שקלים במקרה המאוד ייחודי. בכל מקרה, אם אין לכם אפשרות לעצב מטבח יוקרתי מההתחלה אפשר לשלב אלמנטים שונים בהדרגה או לבחור בשיפוץ מטבח עד שתגיעו למראה הנחשק.

newkit

כתוב/כתבי תגובה