חידוש מטבחים בדרום

יש רגעים שבהם מתחשק לנו להחליף את העיצוב של כל הבית במכה אחת ולהתחדש בעיצוב פנים מרהיב ושונה לגמרי, משום שהטעם שלנו השתנה או משום שאנחנו כבר עייפים מהמראה החדש. אם אין לנו תקציב נבחר בוודאי לעשות זאת ההדרגה, או שפשוט נתמקד בעיקר ונחליף ונחדש רק מה שצריך באמת. הרי אין סיבה להרים רצפה אם היא במצב טוב עדיין, למשל אפשר להסתפק רק בפרישת שטיח או בהדבקת פרקט או משטחים שונים. כך גם חידוש מטבחים בדרום, שמאפשר לכם להתחדש במטבח יפה לטעמכם מבלי להוציא יותר מדי כסף ומבלי לבזבז על כך יותר מדי זמן. מחליפים רק מה שנדרש ומשדרגים.

איך עובד חידוש מטבחים?

  • מחליפים רק חזית – כשמדובר בחזית מתכוונים לכך שמחליפים רק את הדלתות של הארונות ושל החללים השונים ולא מחליפים חיפוי קירות, רצפה ומשטחי עבודה. אלה נשארים תמיד הבסיס שלו מתאימים את העיצוב המחודש. מחליפים דלתות סנדוויץ’ בדלתות פולימר או עץ מלא, למשל, כי ככה אוהבים יותר והמצב שלהן גם יהיה טוב יותר מאשר הסנדוויץ’ שהתעקם.
  • משדרגים בעזרת פטנטים עדכניים – פעם לא היה נהוג להשתמש בכל מיני מסילות נשלפות כדי לשלוף כל מה שאפשר משום שהמטבח לא היה מצויד בכל מיני מתקנים כמו מתקני מים ועוד. היום הרבה יותר קל לשלוף מדפים ומגירות מהארונות בכל מיני גדלים משום שזה מקל על מי שמשתמש במטבח ולא מחייב אותו להתאמץ להתכופף, להיכנס פנימה לתוך ארון פינתי ועוד. היום קרוסלות ומסילות הן חלק מתכנון פתרונות אחסון חכמים יותר וגל זה חלק משירות חידוש מטבחים בדרום שניתן כיום.
  • שימוש טכנולוגיות וחומרים חדשים שעומדים לרשותנו – אין צורך להסתפק במה שהיה לנו בעבר משום שלא היה לנו תקציב או משום שטרם המציאו פולימרים שונים כדי לשדרג את החומרים שמהם בונים ארונות. היום יש לנו חומרים מודרניים ומשוכללים יותר שנחשבים עמידים במיוחד בתנאי המטבח, חום ולחות, ולכן עדיפים בהרבה על מה שהיה לנו פעם.

למי זה מתאים?

חידוש מטבחים בדרום מתאים למי שכבר יכול להרשות לעצמו מטבח יותר נוח, מודרני יותר ומסודר בצורה הגיונית יותר. מתאים בעיקר גם למי שהמטבח הישן שלו אינו משרת אותו והוא חייב למצוא בו מקום לכל הגאדג’טים שהתווספו למטבחים של חובבי הבישול של היום. כאמור, אין מדובר בהחלפת המטבח מהיסוד אלא רק בחידוש החזית והתאמה של הארונות לשימושים העכשוויים שלכם ולאחר העבודה תקבלו מטבח שנראה אחרת לגמרי, לטובה.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה