חידוש מטבחים בצפון

כשאתם חושבים שהמטבח שלכם עייף וזקוק למראה מחודש ולחלוקה שונה במקצת שתעזור לכם לתפקד בו ביעילות רבה יותר, זה הזמן לחשוב על חידוש מטבחים בצפון. כל מה שחשבתם שיכול להיות במטבח וטרם הספקתם או העזתם לחשוב עליו. הכל נמצא למעשה בתכנית השדרוג של המטבח שלכם על ידי מומחים, שכבר צברו ניסיון לא מבוטל בהחייאת מטבחים ישנים. כל מה שנדרש הוא משפחה אחת שרוצה לראות מטבח יפה שעובד כמו שצריך, מטבח שיהיה בנוי טוב ויתאים לשדרוג החזיתות שלו והחידוש של המטבח ייצא לדרך בזמן קצר וסביר ובעלויות שכל משפחה יכולה להרשות לעצמה אותן.

מה עושים בחידוש מטבחים

 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

  • מחליפים חזיתות של ארונות – הארונות שלכם בנויים בבסיסם בדרך כלל בצורה יציבה וטובה מחומרים שאמורים להחזיק מעמד שנים משום שהם חייבים להחזיק עומס גדול בתנאי חום ולחות ולכן סביר להניח שהם עדיים תקינים. במקרה זה לא מחליפים את הארון עצמו אלא רק את החזית שלו שהיא הדלתות מבחוץ. אתם יכולים להחליף רק צבע או את החומר עצמו ולהנות משדרוגים של נגרות תוך כדי כך.
  • מחליפים מבפנים רק מה שמקולקל או לא עובד – אם יש לכם דפנות ארונות שנפגמו בוודאי שאפשר להחליף כמו כן, אם יש דפנות, מדפים ומסילות שנפגמו מהעומס עם השנים זה הזמן להחליף אותם ולשדרג לחומרים עמידים יותר למשקל ולעומס.
  • מתאימים מחדש ארונות שצריך – אם יש לכם צורך במקרר חדש וגדול יותר בוודאי שהחלל שלו חייב להתאים. במקרה הזה יזיזו את הדפנות לפי הצורך ויגביהו את הארונות שלמעלה כדי שיתאימו למקרר. כך עושים עם כל מתקן או מכשיר חשמלי אחר שנחוץ לכם למקם מחדש.
  • מחליפים לחומרים טובים יותר – יש היום כל כך הרבה חומרים טובים ומתקדמים שיכולים להחליף חומרים ירודים יותר שהשתמשו בהם פעם, שחבל לא לנצל את העובדה הזאת ולשדרג חלק מהם במדפים או מגירות טובות יותר.
  • פתרונות אחסון נוחים יותר – היום נהוג לשלוף הכל החוצה במקום לזחול פנימה לתוך הארון. אין סיבה לא לעשות זאת כעת, כאשר אפשר להתקין מסילות וקרוסלות שמקלות עליכם את החיים. חידוש מטבחים בצפון עושה לכם את הבישול והעבודה במטבח קלים ונוחים יותר כמו שנהוג בזמנים כאלה.

למי זה מתאים?

חידוש מטבחים בצפון מתאים לכל מי שהמטבח שלו זקוק לשדרוג מבחינת המראה שלו והתקציב שלו מאפשר זאת במקום להוציא הרבה יותר על החלפת המטבח כולו. זה הסיפור של חידוש מטבחים שהופך כל מטבח לחוויית בישול שונה לגמרי.

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה