חידוש מטבחים במרכז

חידוש מטבחים הוא לא בנייה של מטבח חדש. זה משהו שחייב להיאמר בהתחלה. אין קירות עירומים שמתחילים להלביש אותם מהתחלה בקונסטרוקציות שונות של נגרות, כיורים ומשטחים עבודה. לא מתכננים את החללים מההתחלה ולא מחליפים מה שמקובע. חידוש מטבחים במרכז, כשמו כן הוא, הוא עבודה על הקיים כדי להחליף מה שאינו עובד יותר ומה שצריך להתחדש מבחינת המראה. הרי כולנו אוהבים להתחדש מדי פעם בכמה שנים במראה חדש, וזוהי הזדמנות פז גם לחדש את העיצוב של החזית בלבד, גם לעשות כמה שינויים בתכנון חכם יותר של המטבח פה ושם בעדינות וגם להחליף מה שהתבלה עם הזמן ומקשה על התפקוד במטבח.

איך זה עובד – חידוש מטבחים?

  • החלפת חזית ארונות – אנחנו לא מחליפים את כל הארון ולא נכנסים פנימה להחליף את הגב של הארון או לבנות אותו מההתחלה, בדרך כלל. זה נכון רק למקרים שבהם יש בעיה מבנית מאוד קשה או בלאי מאוד רציני ואז החידוש משולב גם בשיקום ובשחזור. תלוי במצב הארונות והנגרות. מה שמחליפים בדרך כלל זה את הדלתות והחזית.
  • שכלול של פתרונות אחסון – פעם היום משתמשים בארונות יותר סטטיים ללא קרוסלות וללא מדפים נשלפים. זאת הייתה בעיה טכנולוגית בעיקר משום שהחומרים היו פחות טובים למטרות כאלה ולטווח ארוך. היום יש לנו יותר חומרים מעובדים שמתאימים לכך והם זולים ונגישים יותר ולכן נחליף מדפים סטטיים בנשלפים למיניהם, כמו מגירה לחומרי ניקוי או מדף למיקסר שמוסתר בארון, וכך יהיה קל יותר לתפקד במטבח.
  • התאמות נדרשות בלבד – חידוש מטבחים במרכז מבטיח מטבח מדויק יותר. אם אין יותר מקררים בגודל של הארון שבנו לכם ואתם חייבים להרחיב את החלל שלו מעט, זה אפשרי וזה חלק מהחידוש המוצא, מבלי לפרק את כל הארון אלא להשתמש בתשתית.

למי זה מתאים?

חידוש מטבחים במרכז מתאים למי שיש לו מטבח שנבנה מחומרים עמידים וטובים בדרך כלל, אבל יש בו כמה התאמות ושכלולים שהוא היה רוצה להכניס כדי שיהיה קל יותר לתפקד בו, כמו נשלפים למיניהם או סידור שטחי אחסון בצורה שימושית והגיונית יותר. הצרכים שלנו משתנים עם השנים ומה שהיה נוח פעם אינו מתאים כעת ולכן נעשה את השינוי. זה מתאים גם למי שרוצה להחליף צבע או חומר של דלתות, לשנות את מבנה הידיות, להיפטר מהרעש של הטריקה או התנועה על מסילות חוקרות, להחליף מדפים שהתעקמו וקרסו תחת המשקל ועוד תיקונים למיניהם כל אלה נחשבים לחידוש ולשדרוג המטבח.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

newkit

כתוב/כתבי תגובה