רגע לפני חגי תשרי, המטבח לובש חג

שנה חדשה מביאה עמה התחלות חדשות וזוהי הזדמנות טובה לחדש את אחד החדרים המרכזיים ביותר בביתנו – הלא הוא – המטבח. 

כשהמטבח שלנו נעים ומזמין, כיף לנו לשבת בו בבוקר, לאכול ארוחות ולבשל. במהלך השהות שלנו במטבח יכולים גם לצוץ לנו רעיונות ומחשבות, כך שהמטבח יכול לעודד יצירתיות. 

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

מעבר לזאת, אנו משתנים כל הזמן וכך גם הטעם האישי שלנו, ורצוי שהמטבח ישקף את הסגנון העכשווי שלנו.

 מכיוון שהמטבח מהווה חדר כל כך חשוב, כדאי מאוד להשקיע בו מחשבה ולחדש אותו מדי תקופה, הדבר ייטיב עמנו במגוון מישורים.

קצת על טרנדים מובילים של מטבחים

הטרנדים של עיצוב מטבחים לשנת 2019 מגוונים ביותר וביניהם ניתן לראות שלצד המטבחים הלבנים שמתאפיינים במראה נקי, החלו הגוונים האפורים והכהים לקבל מקום של כבוד. בנוסף לגוונים הכהים ולמטבחים הלבנים, החלו המטבחים הירוקים, הכחולים ומטבחים בגוון השזיף בשילוב ארונות בגוון כהה להפוך לפופולאריים בשל הדרמטיות שהם משדרים. שילוב צבעים במטבחים בא לידי ביטוי גם בבחירת הצבעים של מכשירי החשמל.

רגע לפני חגי תשרי, המטבח לובש חג

כמו כן, החלו המטבחים שמעוצבים בסגנון תעשייתי ומשלבים בין רצפה חלקה ובין מתכת חשופה ושחורה להפוך לפופולאריים וניתן לראות שימוש נרחב בחומרים עם מרקם, כמו למשל: עץ גס – במידה שמעוניינים לייצר מראה טבעי וצינורות מתכת – במקרה שמעוניינים לייצר מראה תעשייתי. 

נוסף על כך, החלו אריחי הקרמיקה בדמוי הפרקט להפוך לפופולאריים, אריחים אלו עמידים ונוחים ביותר. שינויים נוספים חלים על פתרונות אחסון. מכיוון שהמטרה המרכזית של המטבח היא להיות פרקטי ונוח לשימוש, פותחו שפע פתרונות אחסון חדישים למטבחים. באמצעות הפתרונות השונים ניתן לשמור על הסדר והארגון במטבח, לנצל את המרחב בצורה טובה יותר ולהקל על מלאכת הבישול.

רגע לפני החגים שפותחים לנו את השנה כדאי לעצור ולחשוב על המטבח שלנו, שמשרת אותנו מדי יום.  אולי זוהי השנה בה נערוך שינויים במטבח? ואם כן – אילו שינויים אנו מעוניינים לבצע?

במידה שאתם מעוניינים לקבל רעיונות, אתם מוזמנים לקרוא מאמרים נוספים באתר שלנו – NEWIK!

שתהיה לכם שנה טובה ומתוקה!

newkit

כתוב/כתבי תגובה