איך לשדרג את המטבח בארבע דרכים שונות

לא תמיד אנחנו רוצים מטבח חדש לגמרי. לפעמים התשתית הקיימת מספיקה לנו כדי לשדרג את הקיים וליהנות מכמה חידושים ושיפוצים, מבלי להחליף אותו לגמרי. אפשר כמובן לשפץ לחלוטין אבל גם שדרוג מטבח ייתן לכם את התוצאה הרצויה והמפתיעה גם מבלי להוציא כל כך הרבה כסף על חדש. אז איך בכל זאת ניתן לשדרג את המטבח? יש חברות ויועצים שיסבירו לכם איך לשדרג את המטבח שלכם בעצמכם או בהיעזרות בחברה שמתמחה בכך. להלן כמה שיטות והסברים שלפיהם אתם יכולים לשדרג את המטבח שלכם בעצמכם וליהנות ממטבח חדש לגמרי בלי הרבה כסף ומאמץ.

שדרגו רק את התאורה

לפעמים כל מה שנחוץ לנו זה תכנון נבון ונכון יותר של התאורה, כך שהיא תהיה יעילה יותר ותסייע לנו לעבוד במטבח בצורה טובה מבלי לאמץ את העיניים. מטבחים ישנים מהעבר לא נהנו מכל החידושים שאנחנו מכירים בתכנון גופי תאורה והצבתם בכל מיני ארונות ומקומות מפתיעים ויעילים יותר, ולכן אנחנו עלולים לגלות שמה שהפריע לנו באמת זו העובדה שפשוט לא הצלחנו לראות שום דבר, ולכן כעת אנחנו עושים הכל כדי לראות טוב יותר ולהאיר פינות במטבח כמו שצריך. לשם כך, מומלץ להחליף לתאורת לד שהיא חזקה פי כמה וחסכונית מאוד, והיא מחזיקה מעמד הרבה יותר זמן מכל גוף תאורה אחר. כמו כן, מומלץ לשקול תאורה בתחתית הארונות שמעל משטחי העבודה, משום שאז נקבל תאורה ישירה על המשטח וזה יאפשר לנו לעבוד גם בשעות חשוכות יותר. שדרוג נוסף במטבח יכול להיות עם תאורה נוספת ויעילה יותר שהיא תאורה בתוך ארונות או במזווה, ותאורה מיוחדת לפינת האוכל אם היא ממוקמת במטבח. הכל ייראה יפה יותר אחר כך.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

איך לשדרג את המטבח בארבע דרכים שונות

שדרג את המטבח בעצמך-DIY

כשמנסים לבדוק איך לשדרג מטבח, רבים יענו שזה בוודאי עבודת עשה זאת בעצמך, כאשר קונים את החלקים מחנות מטבחים או מכניסים כל מיני אלמנטים עיצוביים שאתם יכולים להכין ולהניח בעצמכם. כך, תוכלו להרכיב לבד שולחנות אוכל וכיסאות לפינת האוכל לבד, להוסיף ארוניות שונות לפינות וחללים שלא ניצלתם עד כה וממש אין צורך להזמין נגר לשם כך, או להוסיף גם מתקני מדפים שונים מחנויות של ריהוט מוכן שאפשר להרכיב בצורה מודולרית. אם אתם ממש יצירתיים, מדדו את המידות של המקום שחסר לכם בו מתקן כלשהו, לכו לנגר והזמינו ממנו מה שצריך. עתה, כל מה שחסר לכם הוא לקדוח, להבריג ולהרכיב את הארונית או הכוננית שלכם לשדרוג שטחי האחסון במטבח.

איך לשדרג את המטבח בארבע דרכים שונות

צביעה מחדש

עוד דרך לשדרג מטבח היא צבע. שידרוג המטבח באמצעות צבע יכול להפוך את המטבח לחווית עיצובית אחרת לחלוטין ומרגשת מחדש כאשר הבסיס נשאר ורק הצבע משתנה. צביעה של ארונות מטבח או קירות יעשה את המטבח שלכם אחר לגמרי. גם כאן אתם יכולים לדאוג לכך בעצמכם ולבד, אם יש לכם ידיים טובות. רק דאגו לבחור צבעים עמידים ללחות ולחום כדי שתוכלו לנקות את ארונות המטבח לאורך זמן ושהצבע יחזיק מעמד. כמו כן, במקום צבע שקלו להוסיף מדבקות קיר או מדבקות דקורטיביות לארונות או לחיפויים כמו אריחי החרסינה הפשוטים והמשעממים.באמצעות צבע ומדבקות דקורטיביות ניתן להקפיץ את עיצוב חלל המטבח ולשדרג בצורה משמעותית את המטבח בתקציב קטן ועם קצת יצירתיות.

אביזרים מוסיפים המון

איך עוד ניתן לשדרג את המטבח? יש המון אביזרים שאתם יכולים להוסיף מבלי להיכנס להוצאות מיותרות. אביזרים כמו וילונות, מפות, מפיות, כיסויים דקורטיביים למכשירים ועוד טקסטילים שישדרגו לכם את המראה ויעניקו לו נופך אחר לגמרי. כמו כן, אביזרים מתוחכמים יותר כמו מתלים לכלי הבישול ואביזרי המטבח שאפשר לתלות על הקיר או בתחתית הארונות מעל משטחי העבודה. כל אלה יפנו לכם מקום חשוב שתוכלו לנצל כעת והמראה יהיה כמו של מטבח מקצועי מאוד. אביזרים נוספים שיכולים לשדרג את המטבח הן אדניות ועציצי תבלינים שגם ישדרגו את חוויית הבישול שלכם, או כלים דקורטיביים שונים שירכזו את כל הבלגן שנוצר הרבה פעמים שעומס האביזרים שמסתובבים במטבח. ארגון המגירות והארונות מחדש בעזרת אביזרי עזר כמו מדפים ומתלים מיוחדים שמנצלים יותר בתבונה את החלל, מאוד עוזרים במקרה כזה.

איך לשדרג את המטבח בארבע דרכים שונות
עציצים דקורטיביים ועציצי תבלים יקשטו וישדרגו את מראה המטבח

שדרוג מכשירי החשמל יוסיף למראה הכללי

כאשר מחליפים את מכשירי החשמל בכאלה שהם מודרניים ובעלי מראה עדכני יותר שגם עוזרים לכם במלאכות הבית ביעילות רבה יותר, מקבלים גם מראה חדש לגמרי. מקרר טוב יותר, תנור וכיריים עכשווים הם בעלי מראה מודרני ורענן שמשדרג את המטבח בצורה משמעותית. כדי לשדרג את המטבח עם מכשירי חשמל לא חייבים תקציב גדול. אפשר גם לרכוש מכשירי חשמל יד שנייה שנראים טוב ועובדים בצורה טובה וכך תוכלו בקלות לקבל מראה מעודכן יותר למטבח ולשדרג אותו הן ברמת יעילות העבודה בו והן ברמת המראה.

newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה