משלבים ישן וחדש- מטבח כפרי מודרני

יש חדר אחד מרכזי בבית ששם הכל מתחיל, המחשבות, היצירה, התיאבון, הארוחות…
כמה שזה נראה מובן מאליו שבסך הכל מכינים ארוחה טובה – זה לא בדיוק כך.
במטבח יש משהו מיוחד, אווירה מסוימת כזו ששואבת אתכם לעולם של ריחות, יצירות תשוקה.

אבל מה עושים כשהמטבח כבר ישן, לא מזמין והארונות חלקן חורקות וחלקן מתפרקות? לא נעים להכין מאכלים במטבח כזה ובטח שלא מגרה.
כיום יש אפשרות לחידוש מטבח ישן ולהביא משהו כפרי ומודרני המחבר בין השניים ומפיק את העיצוב המדויק שנשאר שנים רבות.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 055-5696404

שומרים על מסורת ומשלבים מודרניות

מטבח כפרי מודרני מאופיין בעיקר בעיצוב החם שלו, זה מתחיל בבחירת חומר הגלם- למשל עץ מלא המחזיר את העיצוב העתיק והמסורתי, גם צביעתו בסגנון ספציפי זה נעשית בצבעים רכים ועדינים.
אבל זה לא נגמר רק בעיצוב עצמו אלא גם בסביבה ומה הכוונה? בריצוף, בקירות מסביב, חשוב מאוד לכלול את כל הפרטים האלו על מנת שהעיצוב הכפרי מודרני יהיה כזה וישלב בו את כל החלל הקרוב אליו.

ומה לגבי מודרניות? איך זה משתלב עם המטבח הכפרי? ובכן כאשר מדובר על סגנון כזה האלמנטים המודרניים הם אלו שיתנו את הטאצ’ וישלבו את הישן בחדש, אם זה ידיות לארונות, השיש וצבעו לדוגמא אם הבחירה היא מטבח לבן ורוצים לתת סגנון טיפה יותר מודרני אפשר לשלב שיש אפור או כהה יותר ובכך לספק את הטון העיצובי המתאים.

גם שילוב של אלומיניום וזכוכית בהחלט יכול לשדרג אותו למטבח כפרי מודרני.

מבחר גדול של עיצובים – אבל מה עושים?

כיום יש לא מעט שילובים מדהימים של אלמנטים עיצובים במטבחים הכפריים וברוב הפעמים ניתן לצאת מבולבלים אבל בכל זאת איך ניתן להחליט בדרך מושכלת? כאן כדאי להתייעץ עם מעצבי פנים ואדריכלים שיודעים בדיוק לאן לכוון, יעזרו בבחירה הנכונה ולעיתים גם יתנו טיפים ורעיונות שלא תמיד חושבים עליהם שיכולים בקלות להשתלב עם סגנון המטבח הזה.

ייעוץ פרטני עם מעצבי פנים הוא נחוץ משום שיש חידושים ותוספות שלא תמיד מודעים אליהם, וכאשר מגלים עוד עיצובים הבלבול רק הולך וגובר ולא רק זה גם לא תמיד מה שנחוץ למישהו אחד נחוץ למישהו אחר.
לפי עיצוב המטבח יודעים מה סגנון הבית כולו- ואם רוצים שכל עיצוב הבית יהיה זהה חשוב מאוד לשלב את ההרמוניה הזו יחד כדי שלא ייווצר עומס מידי, אם הבחירה בסגנון כפרי מודרני ללכת עם זה עד הסוף גם בעיצוב הכולל של הבית.
ברגע שיש כיוון לעיצוב מסוים הדרך קצת יותר קלה להתחיל בעיצוב, משלבים אלמנטים דומים ואפילו מוצרי נוי בתוך המטבח , והוא נראה מושלם.

מטבח כפרי מודרני פונקציונלי

אין זה משנה אם המטבח הוא גדול, או קטן ובינוני מה שחשוב זה העיצוב שיתאים למידות החלל בו יעוצב. דרך נוספת היכולה להעיד על סגנון כפרי מודרני שמתאים בול למידות הוא עניין פונקציונלי ומה זה אומר? המטבח הוא אחד המקומות היותר סוערים בבית, באים הולכים נכנסים, מבשלים , מנקים כלומר יש תנועה תמידית וכל דבר צריך להיות במקום אחרת זה יראה כמו מחסן של רשת מזון ואת זה רוצים למנוע, מטבח פונקציונלי יכול להיות פתרון נפלא – כן גם אם מדובר במקום ממש קטן – כל החכמה זה למצוא את הארונות, המדפים המגירות שיכילו את כל הכלים ובנוסף משטחי עבודה שיהיו נוחים.
נשמע מאתגר? יכול להיות אבל ברגע שרואים איך לאט לאט הכל מקבל חיים ונבנה בדיוק לפי הצרכים האישיים האתגר כבר לא מפחיד והמטבח מתחיל לקבל צורה מעוצבת ופונקציונלית.

לפני שמחליטים לעצב בסגנון כזה או אחר מומלץ לעשות שיעורי בית, לבדוק מה באמת חשוב לכם, מה תרצו להוסיף, האם כל המטבח יהיה עם מגירות או ארונות או שתרצו לחלק, צבעים מועדפים, אתם יודעים הכי טוב אילו כלים יש לכם- תזכרו כל זה צריך להיכנס לתוך המטבח ולא להשאיר על השיש לתצוגה.

newkit

כתוב/כתבי תגובה