פינוי מטבחים ישנים

אם קיבלתם דירה בירושה, אם נכנסתם לדירה חדשה אבל המטבח מיושן ואתם רוצים להחליפו בחדש ולבצע שיפוץ כללי, אם אתם זקוקים לחברה המבצעת פינוי מטבחים ישנים באזור המרכז מכל סיבה שהיא, הגעתם למקום הנכון!

קצת על המטבח הישראלי – אז והיום

מטבח נחשב לחלל הכי פופולארי בקרב בני הבית. זה המקום שבו אנו חוטפים משהו ”על הדרך“ מהמקרר, מארגנים לעצמנו איזה כריך נחמד, שייק בריאות, אופים עוגה או כיכר לחם עם קמח כוסמין. זה המקום להירגע שנייה עם כוס קפה ועוגיה, זה המקום להכין סלט עם כל מה שנשאר במקרר מהקניות של שבוע שעבר, זה המקום לארח או לשבת עם עצמנו והעיתון של אחר הצהריים.

רוצה לשדרג את המטבח? כמה פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095405

המטבח זה מקום חברתי, מקום שבו כל המשפחה מבלה בו ביחד בארוחות הערב, והיום כולנו היינו רוצים ”לשבת על הבר של האי“, לשתות איזה משהו מרענן ולהמשיך את היום. מטבח נחשב לחלל אותו רוב הישראלים בוחרים לשפץ לפחות פעמיים במהלך חייהם. כולנו רוצים שזה יהיה חלל מודרני, נגיש עם כל הפסיליטיז, חלל שיתאים לצרכים של כל בני הבית.

בשונה מבעבר, הזמנים שבהם היינו מבשלים בתוך המטבח ומוציאים את האוכל החוצה אל פינת האוכל, היום המטבח הוא חלק פעיל מכל האינטרקציה שמתרחשת בתוך הבית, כלומר את הארוחות, רוב הישראלים בוחרים דווקא לקיים בתוך המטבח עצמו.

לכן, אם קיבלתם בירושה דירה עם מטבח ישן מאוד, אם עברתם לבית חדש שרק רכשתם ואתם רוצים לעשות שינוי במטבח אבל לא יודעים מה לעשות עם הארונות הישנים ומכשירי החשמל שכבר לא עובדים כמו שהייתם רוצים, כדאי להיעזר בשירות פינוי מטבחים.

אז מדוע כדאי להיעזר בשירות פינוי מטבחים ישנים?

  • חברות הובלה? לא למטרה הזו – בשונה ממה שאתם חושבים חברת הובלות אשר מסייעת להעביר את כל תכולת הדירה, חברת פינוי דירות ובתים פשוט מפנה את כל מה שאתם לא צריכים או לא רוצים. כלומר קודם כל מפרקים את המטבח ולאחר מכן מעבירים אותו בין אם זה לאנשים נזקקים או מוסדות, בין אם זה למכירה ליד 2 או לכל מטרה אחרת.
  • חיסכון אדיר בזמן – אם אתם למשל משפצים את המטבח, במקום שהשיפוצניקים או הקבלן יתחילו לשבור את המטבח ולפרק את הארונות, הרבה יותר קל להיעזר בחברה המפנה בתים. זמן שווה כסף, ולכן בצורה כזו אתם מייעלים את תהליך השיפוץ וחוסכים הרבה אנרגיה וכאבי ראש.
  • עזרה לאנשים נזקקים – הרבה אנשים זקוקים למכשירי חשמל כמו מיקרו, תנור, כיריים ושאר ציוד שיש במטבח. אז למה לא לתרום במקום לזרוק?
  • תרומה לסביבה – במקום לזרוק את מכשירי החשמל ואת ארונות המטבח, פשוט מנסים לתרום ואם זה לא מתאים לתרומה אז אפשר למחזר מה ששומר על הסביבה שלנו ירוקה יותר.
newkit

בטוח שגם אלו יעניינו אותך…

כתוב/כתבי תגובה